Регіональний круглий стіл творчих учителів української мови і літератури

28 лютого 2014 року на базі  Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання творчих вчителів української мови і літератури «Застосування інноваційних технологій навчання на уроках і заняттях навчальної практики як засобу реалізації мовленнєвої змістовної лінії Державного стандарту базової і повної середньої освіти».

Вчителів української мови і літератури, методистів методичної служби відділу освіти вітали вихованці Томаківської дитячої музичної школи. Звучали пісні на слова Т.Г. Шевченка, поезії Кобзаря.

З вітанням і побажанням плідної роботи до присутніх звернулася  начальник відділу освіти Ю.А.Присташ.

Про діяльність районного методичного об’єднання, досягнення, проблеми повідомила методист В.І. Ібрагімова. Вона зупинилася  і на питанні навчальної практики у закладах освіти, яке вивчалося і нещодавно  висвітлювалось на нараді директорів.

Показати застосування інноваційних технологій навчання на уроках практично мали змогу талановиті педагоги А.В. Величко, вчитель Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; Л.М. Михайльо, вчитель Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та М.С. Назаренко, вчитель Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Враховуючи оригінальність, творчий автопортрет, урок та його самоаналіз, журі визначило, що найкраще і найрезультативніше розкрити технології  інноватики на уроках вдається Людмилі Томашівні Михайльо, яка і представлятиме Томаківський район на обласному етапі конкурсу «Учитель року – 2015».

Залишити відповідь

Увійти через: