Ідеї для оригінальних новорічних подарунків

До Нового Року залишилось зовсім обмаль часу. І якщо ви до цих пір не визначились з подарунком для коханої людини, то саме час активно зайнятись цим питанням, адже зеленою кавою тут не обійдешся. Та поспішайте розумно, і не вибирайте перший-ліпший варіант. Звичайно, хороший зелений чай, гарний блокнот, якісне перо чи шкіряна папка для документів – це чудовий презент практично для будь-якого чоловіка. Але, можливо, на цьому ваша фантазія не зупиниться, і вам вдасться знайти оригінальний подарунок коханому? Lure.com.ua поділиться своїми ідеями, і, можливо, це допоможе вам у виборі.

Майстер-класи для автомобілістів

Ваш чоловік водить автомобіль? Чудово – це означає, що вам вже є з чого вибрати. Водіння автомобіля в зимовий період – це справжнє випробування не лише для новачків, але й для досвідчених водіїв. То чому б не проявити турботу і піклування та не вручити в якості подарунку абонемент на уроки зимового екстремального водіння? Як показує практика, одного курсу цілком достатньо для того, щоб справитись з хвилюванням на слизькій зимовій дорозі. Звичайно, за декілька занять ваш благовірний навряд-чи стане ралійним пілотом. Але уникати самих небезпечних і поширених помилок точно почне.

Дегустація дорогого алкоголю

Останнім часом дуже популярними є відкриті дегустації елітних алкогольних напоїв. Це чудова ідея для подарунку, якщо ваш чоловік добре розбирається в алкоголі, та є поціновувачем хороших напоїв. Такі пропозиції є досить поширеними: наприклад, у Києві схожа послуга буде коштувати вам не більше 50 доларів. За ці гроші власник запрошення потрапляє у дійсно унікальному місці для обраних, де йому запропонують скуштувати найдорожчі та найкращі алкоголі. Наприклад, віскі The Nectar D’or, The Quinta Ruban, The La Santa, The Origial, тощо. Але дійство не обмежується звичайною дегустацією незвичайних напоїв – відвідувачам пропонують екскурсію по світу запахів. Тут навчають мало не наосліп розпізнавати аромати цитрусових, меду, ванілі чи троянди, які є ключовими нотами елітного віскі.

Прогулянка на баггі чи квардроциклах

Якщо офроуд – це пристрасть вашого коханого, то немає про що думати! Ви можете порадувати його запрошенням на баггі-драйв, чи прогуляну по бездоріжжю на квадроциклах. Перевагою такого методу відпочинку є те, що при бажанні ви можете скласти компанію своєму коханому. Звичайно, якщо не боїтесь забруднитись. Повірте, любитель екстриму оцінить такий чудовий презент. Адже емоції в подарунок – це найкраще, що можна запропонувати на свято дорогій людині.

Залишити відповідь

Увійти через: