Silver Breeze Київ — мрія чи реальність?

Чудова новина! У Києві на лівому березі відкривається зовсім новий офісно-торговий центр – Silver Breeze Київ. Центр зручно розташувався в Дніпровському районі Києва на Дніпровській набережній – перетин основних міських магістралей, що забезпечує його відмінну транспортну доступність з усіх районів Києва без виключення. Даний центр лежить на перетині більше 20 маршрутів громадського транспорту. Звичайно,  для зручності курсують безкоштовні фірмові мікроавтобуси.

Відстань від Silver Breeze до центру міста всього  4 кілометри, така ж відстань і до станції метро «Дружби народів»,  до Центрального залізничного та автовокзалів 8 та 6 кілометрів відповідно.

Дорога до центру Києва займає не більше 5 хвилин, переїхавши міст Патона, тому рух основного потоку в обох напрямках під час годин «пік» дозволяє уникнути заторів та зекономити дорогоцінний час.

Загальна площа Silver Breeze налічує  75 715 м2.  Даний проект  складається з двох офісних будівель классу «В+», п’яти і семи поверхів, та двоповерхового торговельного центру.

Розробкою даного проекту займалися визнані міжнародні та кращі українські спеціалісти з проектування та дизайну, тому було отримано продукт високої якості з відмінними технічними характеристиками .

На перших двох поверхах торговельного центру на вас чекають супермаркет, модні бутіки, хімчистка, салон краси, квіти, дитячі іграшки та багато інших приємностей. Хочеться відмітити чудовий центр дитячих розваг, де ваші діти зможуть відпочити та розважитись доки ви вирішите власні справи.

Сьогодні офісні центри в Києві ростуть, як гриби, але все одно Silver Breeze Київвражає своїми масштабами: загальна площа офісних приміщень складає 31300 м2, а паркінг розраховано на 550 місць. Доречі, це перший підземний паркінг у Києві, який повністю автоматизований.

Орендуючи приміщення ви матимете підлогу оздоблену ковроліном, стіни підготовані до фарбування, підвісну стелю з вбудованими світильниками, сучасну систему вентиляції та лічильник електроенергії.

Планування приміщень дозволяє облаштувати  офіс з урахуванням потреб найвибагливішого орендаря. Офісний центр надає  можливість обрати будь-яке вільне приміщення потрібної Вам площі.

Якщо ви маєте власний бізнес, то зараз кращий час для його розширення, адже відділ оренди вже розпочав свою роботу. Якщо поквапитесь, то встигнете отримати оренду приміщень та торгових площ за смачною ціною!

Більш детально на сайті http://silverbreeze.ua

Залишити відповідь

Увійти через: