24 ТРАВНЯ – ДЕНЬ СЛОВЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА КУЛЬТУРИ

День слов`янської писемності і культури щорічно відзначається 24 травня  на знак пошани і подяки двох братів Кирила і Мефодія – творців слов`янської писемності.

Писемність, які принесли на прадавню слов`янську землю видатні просвітителі, стала Божою іскрою, від якої спалахнула жага знань, розпочався стрімкий розвиток культури і мови слов`янських народів. Сьогодні ця духовна спадщина є надбанням усього людства.

Зберегти і примножити цей неоцінений спадок  – місія освітян та інших зацікавлених осіб і організацій.

Освітяни Томаківського району спільно  із громадськими організаціями проводять просвітницькі заходи, спонукають до екскурсійної та конкурсної діяльності.

Презентувати роботу району на обласному радіо мали змогу, завдяки рекомендаціям завідувача навчально – методичної лабораторії української мови і літератури КЗ « ДОІППО» Л.І. Піскорської та підтримці начальника відділу освіти Томаківської райдержадміністрації  Ю.А. Присташ, педагоги-словесники. В.І. Ібрагімова методист методичної служби відділу освіти, Л.О. Микулянець, вчитель української мови і літератури Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та О.В.Рева, вчитель із Дніпродзержинська (гімназія № 11), поділилися з слухачами досвідом щодо відзначення свята письма, культури і мудрості.

аудіозапис

Залишити відповідь

Увійти через: