Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів у 2011/2012 навчальному році

Наказ, додатоки, Г Р А Ф І К проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін читати скачать скачати

ЗАТВЕРДЖЕНО:
Наказ відділу освіти районної
державної адміністрації
Дніпропетровської області
30.09.2011 №  253-нв

Г Р А Ф І К
проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад
з базових дисциплін

№ з/п Назва дисципліни Дата проведення
1 Українська мова та література 05.11.2011
2 Російська мова і література 12.11.2011
3 Іноземні мови: англійська/німецька та французька 19.11.2011/17.12.2011
4 Історія 26.11.2011
5 Основи правознавства 03.12.2011
6 Математика 06.11.2011
7 Фізика 13.11.2011
8 Астрономія 20.11.2011
9 Хімія 27.11.2011
10 Біологія 10.12.2011
11 Екологія 17.12.2011
12 Географія 04.12.2011
13 Основи економіки 11.12.2011
14 Основи інформатики 18.12.2011
15 Трудове навчання 25.12.2011
16 Педагогіка і психологія 24.12.2011
17 Курс «Людина і суспільство» 25.12.2011
18 Інформаційні технології 24.12.2011

Начальник відділу  освіти

районної державної адміністрації:                            Ю.А.Присташ

УКРАЇНА
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ ТОМАКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

_____30.09.2011_____                          смт. Томаківка                        №  253-нв____________

Про проведення Всеукраїнських учнівських
олімпіад   і конкурсів  у 2011/2012 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки , молоді та спорту від 15 серпня 2011 року від 15 серпня 2011 року №976, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом  Міністерства освіти від 18 серпня 1998 року №305 та зареєстрованого Міністерством юстиції 24 вересня 1998 року №598/3038(далі – Положення), наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 19.09.2011 року №759/0/ 212-11, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчо обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

  1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

1.1 .Забезпечити  проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з  навчальних предметів у жовтні 2011 року.

1.2.Звіти  про проведення І етапу олімпіад та заявки на участь в ІІ етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад надати до відділу освіти до

04 листопада 2011 року.

1.3. Забезпечити участь учнів у ІІ етапі олімпіад в листопаді-грудні

2011 року  відповідно до    графіка (Додаток 1) на базі  Томаківської

ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 :

  1. Методисту методичної служби відділу освіти Зямко Н.Х:

2.1 Забезпечити проведення ІІ етапу олімпіад в листопаді-грудні 2011 року    відповідно до графіка за завданнями Дніпропетровського обласного інституту   післядипломної педагогічної освіти.

2.2 Звіт про проведення ІІ етапу олімпіад та заявки на участь в ІІІ етапі  Всеукраїнських учнівських  олімпіад надати до Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти до 27 грудня 2011 року.

2.3      Затвердити склад оргкомітетів і журі, голову та його заступників, секретаря та експертів-консультантів районних олімпіад (Додаток 2 ).

  1. Координацію роботи щодо виконання даного наказу покласти на методиста методичної служби відділу освіти Зямко Н.Х., контроль – залишаю за собою

Начальник відділу  освіти

районної державної адміністрації:                            Ю.А. Присташ

 

Додаток 2
до наказу відділу освіти Томаківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області

13.10.2010  № 298-нв

С К Л А Д

оргкомітету журі районних олімпіад

Голова оргкомітету                   –   Присташ Ю.А.

Заступник голови оргкомітету – Міщенко.Л.М.

Члени оргкомітету                    –  Ємець Л.В.

–          Зямко Н.Х.

–          Тимошенко А.С.

–          Заєць В.М.

–          Баранець Т.І.

Секретар                                   –    Ібрагімова В.І.

УКРАЇНСЬКА МОВА  і  ЛІТЕРАТУРА

Голова журі                          -Хижняк І.В.

Експерт – консультант         – Івахненко Т.І.

Члени журі                            – Корнієнко О.Р.

– Буртняк С.Г.

– Хижняк І.В.

Б І О Л О Г І Я,  ЕКОЛОГІЯ

Голова журі                          – Вовкобрун Л.М.

Експерт – консультант         – Третяк О.В.

Члени журі                            – Мажара С.П.

– Заболотня О.В.

– Міщенко Л.М.

 

Х І М І  Я

Голова журі                          – Літуча Л.В..

Експерт – консультант         – Зімненко І.О.

Члени журі                            – Ігнатченко Н.В.

– Мисюра О.П.

– Чаленко Т.А.

ГЕОГРАФІЯ

Голова журі                          – Шмаглій О.М.

Експерт –  консультант        – Похиленко В.А.

Члени журі                            – Назаренко Л.М.

– Сахно Л.К.

– Зямко Н.Х.

РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

Голова журі                          – Голота Т.М.

Експерт – консультант         – Сазоненко Р.В.

Член журі                              – Баранець Т.І.

 

ІСТОРІЯ,  ПРАВОЗНАВСТВО, ЛЮДИНА  І СУСПІЛЬСТВО

Голова журі                          – Щека Н.А.

Експерт  – консультант        – Стельмах Л.І.

Член журі                              – Баранець Т.І.

ІНОЗЕМНА МОВА

Голова журі                          – Паславська Л.О.

Експерт – консультант         – Присташ Ю.А.

Члени журі                            – Біла Л.О.

– Личката С.Ф.

– Баранець Т.І.

Ф І ЗИКА,  АСТРОНОМІЯ

Голова журі                          – Стукало Т.О.

Експерт – консультант         – Вітко І.І.

Члени журі                            – Розоненко О.М.

– Ємець Л.В.

– Мольцан В.І.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Голова журі                          – Ярошенко А.О.

Експерт – консультант         – Драгун М.Г.

Члени журі                            – Кретініна С.З.

–  Євлаш Т.В.

ЕКОНОМІКА

Голова журі                          – Шмаглій О.М.

Експерт – консультант         – Бринза Л.П.

Члени журі                             – Мартинова В.В.

– Зямко  Н.Х.

МАТЕМАТИКА

Голова журі                          – Колісник С.І.

Експерт – консультант         – Сергійчук О.С.

Члени журі                            – Похиленко О.М.

– Проць Н.М.

ІНФОРМАТИКА

Голова журі                         – Дузенко Р.А.

Експерт – консультант       – Литовченко О.М

Члени журі                          – Ткачук О.О.

– Розоненко О.В.

– Залюбовський М.В.

 

ПЕДАГОГІКА  І ПСИХОЛОГІЯ

Голова журі                          – Пилипчинець О.С.

Експерт – консультант         – Міщенко Л.М

Член журі                              – Горб І.С.

 

Начальник відділу освіти

районної державної адміністрації                                     Ю.А. Присташ

 

 

Автор публікації: