АКЦІЯ «ЄДИНА УКРАЇНА»

Наша країна – Україна – єдина і неподільна! І живуть тут мудрі, щирі і гостинні українці. Нас об’єднує любов  до рідної землі, до отчого дому, до дітей. Ми переживемо складні випробування на віру, дружбу, патріотизм, бо ми – українці.

Пересвідчитися у єдності Сходу і Заходу, з метою підтримки і захисту цінності нашої держави, делегація школярів за ініціативи начальника відділу освіти Ю.А. Пристащ, при підтримці дирекцій Зорянської, Преображенської, Михайлівської та Томаківської  №2 шкіл і батьківської громадськості відгукнулася на запрошення освітян Дубенського району з 10 по 15 травня відвідала м. Дубно та м. Львів. Діти проживали у гостинних родинах своїх однолітків села Івання, які оточили томаківчан сімейним теплом і любов`ю.

Делегація нашого району здійснила екскурсії до замку князів Острозьких, Тараканівського форту, Козацького редуту, Семидубсткого аграрного ліцею, а ще – до славного міста Львова, столиці культури. Школярі спробували води з Тарасового джерела, що у Підлужжі.

Зі сходу взяли участь у козацьких забавах разом з однолітками з Вербської, таранівської, Іваннівської, Птицької шкіл, а також у квесті «Стежками пригод» зі школярами Іваннівської школи, у вечірці єднання «Україна. Мир Дружба».З дітьми і педагогами нашого району спілкувалися голова Дубенської райдержадміністрації Руслан Сивий, голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук, міський голова Дубна Василь Антонюк, начальник  відділу освіти райдержадміністрації Галина Вознюк.

14 травня урочисті дзвони Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Івання скликали всю громаду на церковне подвір`я, де всіх зустрічав настоятель отець Володимир. Усім миром молилися за мир на нашій українській землі, за спокій у кожній родині, за щасливе повернення наших діток додому, дякуючи Всевишньому за можливість познайомитись, подружитись і цим самим зміцнити  нашу Єдину Україну.
Діти і супроводжуючі отримали задоволення від поїздки і подарунки від щедрих меценатів Рівенщини.

Окремою приємною сторінкою подорожі було проживання в гостинних родинах села Іванні. Наші колеги і діти відчули, що їх розуміють, що їх чекали. Прислів`я   «Почуваайте себе, як вдома» тут звучало по – особливому щиро.

Сьогодні юні мандрівники закінчують навчальний рік і мріють знову повернутися у  свої сім`ї на другому кінці України.

Спілкуються колеги, діти, родини.

Ми щиро сподіваємося, на зустріч з однодумцями на нашій благословенній Томаківщині і запрошуємо познайомитися з історією, звичаями і традиціями, жителями нашого козацького краю.

Щиро дякуємо за організацію  і реалізацію акції «Єдина Україна», за підтримку і захист цінності нашої держави через призму світобачення наших дітей.

Залишити відповідь

Увійти через: