Будуємо Європу для дітей і разом з дітьми!

Упродовж березня-червня 2015 р. Міністерство освіти і науки України та Офіс Ради Європи в Україні (представлений проектом «Зміцнення та захист прав дітей в Україні», що фінансується за сприяння Уряду Норвегії), проводили Всеукраїнський конкурс відеопроектів із подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства. Участь у Конкурсі взяли команди учнів і вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, а також органи учнівського самоврядування всіх рівнів. Конкурсанти надсилали на конкурс різноманітні форми відеопроектів, у т.ч. відеопрезентації, відеоролики, флешмоби, театральні постановки, анімаційні проекти, що відповідали тематиці конкурсу. Всього на конкурс надійшло 362 роботи. Лідерами за кількістю представлених робіт стали Київська (42 роботи), Дніпропетровська (40) та Запорізька (30) області. Томаківський район представив 12 робіт із 8 навчальних закладів.

Учні Томаківської ЗОШ I-III ст. № 2 також взяли участь в цьому змаганні. Так, учениця 9 Б класу Стрюк Ольга стала автором відеоролика «Скажемо насильству – ні!», учениця 10 класу Федорченко Вікторія – відеопрезентації «Ми проти насильства!», учениці 10 класу Трайно Юлія та Савенко Тетяна – відеоролика «Більше добра, менше насильства!».

Журі Конкурсу відібрало 35 робіт, які стали фіналістами конкурсу, в тому числі й колективну роботу Трайно Ю. та Савенко Т. Відеопроекти-фіналісти було розміщено на сайті www.videofest.in.ua, а також на каналі Youtube конкурсу, де упродовж двох тижнів відбувалося голосування у номінації «Вибір глядачів».

Церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу відеопроектів з подолання всіх форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства відбулася 9 червня цього року у Києві за участю Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки Україні пані Алли Середницької, а також керівника проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» Ігоря Гуцуляка.
Всього було відзначено 12 переможців у 10 номінаціях. Ми отримали перемогу у номінації «Кращий соціальний ролик»

Дівчатка-фіналісти конкурсу Юля і Таня разом з керівником проекту вчителем історії школи Стельмах Л. І. отримали запрошення на нагородження в м. Київ, де були відзначені цінними подарунками та сертифікатом фіналістів в номінації «Кращий соціальний ролик». Змістовно і насичено пройшли 2 дні в Києві. Ми  відвідали відомі історичні місця, побували у Києво-Печерській лаврі, національному заповіднику «Софія Київська», Михайлівському Золотоверхому соборі, прогулялися вечірнім Хрещатиком, поспілкувалися з учнями-ровесниками, вчителями-колегами з різних куточків України, поділилися незабутніми враженнями від конкурсу.

Вітаю фіналістів Савенко Таню і Трайно Юлію з  перемогою,велике спасибі  Стрюк Ользі та Федорченко Вікторії за участь у конкурсі та висловлюю сподівання на вашу участь у наступних інтелектуальних змаганнях. Особлива подяка всім друзям, знайомим, учням, колегам за голосування в номінації «Вибір глядачів».

Вірте, що творчі здібності та плідна праця – запорука успіху та перемоги!

Л. Стельмах, вчитель історії та правознавства Томаківської ЗОШ I – III ст. № 2

Залишити відповідь

Увійти через: