Чому вчитися треба добре?

Це питання особливо мучить студентів вищих навчальних закладів та школярів із загально-освітніх середніх закладів. Навіщо необхідно вчитися, та ще й добре? 
Життя все одно розставить свої акценти. Який відсоток відмінників, що займають в майбутньому на роботі високі посади? Не знаю цифр, але досвід говорить про те, що ті, хто навчались на двійки, займають гарні місця частіше. Тому питання висить у повітрі – чому вчитися необхідно добре? 
Основна причина в тому, що мозку потрібне тренування, причому постійне. Освіта – найкращий метод підтримати його у формі. Ви звертали увагу, як змінюються люди після того, як закінчують вузи (особливо, якщо ви самі продовжуєте вчитися)?
Кількість тем для обговорення – скорочується. Словниковий запас – стоншується (не говоримо про професійний сленг, це необхідність і, в той же час, прикриття). Мозкова та креативна складові – затихають.
Давно доведено, що нові зв’язки в мозку, нові звивини утворюються тільки під час навчання.
Чим ще хороше навчання? Тим, що ви залишаєтеся в свідомості: ваша усвідомленість вимушено підтримується на високому рівні, бо по-іншому, ви зовсім нічого не зрозумієте з того, що вчите.
Коли ви усвідомлюєте себе і навколишній світ, ви чітко розумієте, коли вас заганяють у пастку, а коли простягають руку допомоги. У такому стані ви розумієте, що відбувається і коли вже пора починати діяти.
І ще третій пункт, чому вчитися добре: та тому, що по-іншому просто нудно … Тільки не треба говорити, що навчання це сидіти за партою. Вчитися можна і граючи в настільні ігри, і освоюючи нові мови в чужих містах, і вивчаючи чужу культуру, і осягаючи загадки історії.
Коротше, щоб не розтікатися думкою по дереву – вчитися, це коли ти дізнаєшся нове, і це нове засвоюється тобою, відкладається в голові і в душі. Це знання розвивається поки тобі цікаво і воно нове. Коли воно стає рутиною – тоді сенс його надбання втрачається.
Саме тому, сидять студенти з порожніми очима, не розуміючи, навіщо прийшли. Так гинуть світлі надії школярів і засипаються недопалками і пивними пляшками.
Саме тому ті, хто відкриває очі і хоче побачити світ по той бік мутного скла, починають діяти.
У будь-якому віці, в будь-який час. На щастя в Інтернеті безліч освітніх сайтів, на яких можна безкоштовно посидіти і збагатитися необхідною інформацією по будь-якій темі. Наприклад, сайт архіву якісних рефератів – 5ka.at.ua. В будь-який час Ви можете зайти на нього і отримати необхідну інформацію готуючи свій реферат чи курсову роботу з любої дисципліни.  Тому у Вас є всі можливості гарно навчатися. Вчіться і ви завжди будете на високому інтелектуальному рівні!

Джерело інформації: 5ka.at.ua

Курсовые, контрольные и другие виды работ, также можно заказать на сайте referat.kiev.ua.

Залишити відповідь

Увійти через: