ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

З нагоди Дня пам`яті та примирення, 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні відділом освіти і навчальними закладами проведено заходи, які сприятимуть патріотичному вихованню учнівської молоді.

Загальноосвітніми навчальними закладами проведено Єдиний урок мужності « Вклоняймось доземно всім солдатам», круглі столи, виховні години; екскурсії до музеїв; походи місцями бойової слави, конкурси творів, малюнків, відеороликів, проектів; зустрічі з ветеранами та учасниками Другої світової війни, дітьми війни; організовано книжкові виставки; переглянуто документальні та художні фільми про буремні воєнні події.

Учнівська, педагогічна і батьківська спільнота долучилася до волонтерських акцій «Ветеранське подвір`я», «Ветеран у кадрі», «Збережемо пам’ять» та «Великодній кошик» (подарунки  учасникам АТО).

Районним Будинком школяра організовано і проведено пісенні, літературні конкурси, а також конкурс дослідницьких проектів «Герої не вмирають».

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 організувала велопробіг до меморіальних комплексів, спільно з Виводівською, Володимирівською та Вищетарасівською школами – похід місцями  бойової Слави.

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів провела мітинг та несла вахту пам`яті біля меморіалу, готується до участі у обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»).

Глухівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»,, Зеленогайський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів взяли участь у мітингах, покладаннях квітів, святкових концертах.

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  несла Вахту пам`яті біля Вічного вогню у смт. Томаківці, співпрацювала з Червоним Хрестом, взяла участь у акції «Безсмертний полк».

Добронадіївський і Зорянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» поповнили музеї новими експозиціями, матеріалами; Чумаківська, Кисличуватська, Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до волонтерського руху.

До заходів військово – патріотичного спрямування долучилися всі навчальні заклади району, вшановуючи пам’ять тих, хто відійшли в небуття, і допомагаючи тим, хто помочі і поваги потребує.

 

Залишити відповідь

Увійти через: