Дніпропетровщині 80

Дніпропетровщина –перлина України

З нагоди відзначення 80-річчя створення Дніпропетровської області у Томаківському районі проводяться конкурси, виставки, виховні години, уроки та зустрічі, які прияють вихованню патріотичних почуттів у молоді, гордості за свою державу, свій край, свою родину;  розвитку творчого потенціалу учнів і педагогів.

У кожному навчальному закладі в бібліотеках, шкільних музеях та кабінетах створено виставки літератури «Рідній Дніпропетровщині- 80».

Огляд літератури письменників Придніпров’я у Сергіївській і Михайлівській школах.

У 16 навчальних закладах проведено єдині виховні години «Дніпропетровщина- перлина України», на які було запрошено видатних осіб, які здійснили внесок у розбудову рідного краю.

В рамках відзначення ювілею Дніпропетровщини проводились заходи патріотичного  спрямування, а саме День виведення радянських військ  з Афганістану, День захисника Вітчизни.

У Будинку школяра та навчальних закладах проведено районні етапи конкурсів «Дніпропетровщина- регіон лідер», «Дніпропетровщина очима молоді», Дніпропетровщина: сучасність та майбутнє», а також організовано районні конкурси «Дніпропетровщина очима дітей» (спільно з редакцією газети «Наш край») та «Видатні постаті Дніпропетровщини».

Екскурсії учнів Зорянської ЗОШ «Вітчизна очима молоді»
Екскурсії учнів Зорянської ЗОШ «Вітчизна очима молоді»

Школярами, під  керівництвом педагогів, здійснюються екскурсії «Вітчизна очима молоді» до закладів культури та підприємств області.