Долучилися до світу театру

З нагоди 200-річчя Та­раса Шевченка 3 квітня на сцені районного будинку культури творчий колектив Запорізького академічного обласного українського му­зично-драматичного теат­ру ім. В.Г. Магара пред­ставив виставу режисера- постановника, заслуже­ного діяча мистецтв України Є.І. Головатюка “Загублена любов” (“Мати- наймичка”) – мелодрама за мотивами творів Великого Кобзаря. Вибір саме цієї вистави не став випад­ковим. Для письменника жіноча недоля, оспівана в багатьох творах, це – со­ціальна трагедія, всена­родне лихо, народжене кріпацтвом. Все перепле­лося в цій мелодрамі. І оповідь про сумну жіночу долю, і картини сімейної ідилії, і комічні моменти життя, і глибокі пережи­вання разом з гіркою прав­дою життя.

Головна героїня виста­ви Ганна намагається уник­нути, здавалося б, немину­чого: для себе – долі по­критки, для улюбленого сина – долі незаконно- народженого. Ганна – непо­кірна жертва, яка шукає ізнаходить вихід із важкого становища. Вона підкидає дитину чужим, заможним людям, а сама йде до них у найми, щоб бути поряд із сином, виховуючи його як рідну дитину.

Юні глядачі, затамував­ши подих, слідкували за розвитком сюжету. Справж­нім задоволенням було ба­чити на нашій маленькій сцені заслужених артистів України – Н. Шинкарук, А. Сиротенка, А. Карпенко; народних артистів України Ю. Бакума, Л. Матвіїшину, І. Смолія; Т. Григорьєву, В.

Павелка та ін. їх майстерну гру доповнювали декорації та вдало підібраний музич­ний супровід. В нагороду за чудову гру учасники вистави отримали щирі оплески та багато теплих слів подяки від глядачів, котрі мали добру нагоду змогу долучитися до таєм­ничого світу театру та от­римали справжнє задо­волення від перегляду мелодрами.

А чи знаєте ви, що вивчення англійської, це не тільки корисний, а ще й дуже цікавий процес? Більше того, вивчити англійську реально за 140-154 академічні години! Детальніше на сайті школи «D’elite School».

Залишити відповідь

Увійти через: