Доторкнемося разом до світу героїчного і прекрасного

Доторкнемося разом до світу героїчного і прекрасного

Нещодавно двадцять сім педагогів району взяли участь у роботі Школи методичного менеджменту заступників директорів з виховної роботи на тему « Військово – патріотичне та героїко – патріотичне виховання в системі роботи школи. Впровадження Концепції національно – патріотичного виховання у діяльність загальноосвітніх навчальних закладів».

При підтримці начальника відділу освіти Томаківської райдержадміністрації Присташ Ю.А, під керівництвом директора Преображенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Аксьнова С.М., захід пройшов на території АО « Мотор Січ» у м. Запоріжжі. Вчителі відвідали два цехи виробництва, аеропорт, розплідник собак, Музей техніки Богуслаєва.

Колеги ознайомилися з роботою підприємства, яке випускає як двигуни для літаків і гелікоптерів, так і промислову продукцію, і продукцію медичного призначення, експортуючи вироби у 106 країн світу; відвідали розплідник собак, які задіяні у охороні підприємства і спеціально для цього готуються; відчули себе пасажирами авіакомпанії « Мотор Січ», пройшовши відповідний контроль, побувавши на авіастанції.

«На десерт» був Музей техніки Богуславєва, який відкрито у 2012 році. На двох поверхах будівлі розміщено експозиції різноманітної техніки, унікальну колекцію поршневих і реактивних двигунів, архівні документи та матеріали інформаційних джерел, а також колекцію мотоциклів зарубіжного і вітчизняного виробництва, приватну колекцію зброї та колекцію самоварів.

Хтось з великих сказав, що за один день подорожування можна дізнатися більше, ніж за все життя, сидячи на одному місці.Це якраз про відвідини комплексу « Мотор Січ», розташованого за десятки кілометрів від Томаківки. Інформацією вражені, побаченим – зворушені. Педагоги району мають змогу організувати такі ж екскурсії для своїх вихованців, таким чином реалізовуючи Програму національно – патріотичного виховання учнівської молоді , акцентуючи увагу саме на військово – патріотичному та героїко – патріотичному напрямках; провести профорієнтаційну роботу.

Світ героїчного, патріотичного, незвіданого і прекрасного зовсім поруч.

Доторкнімося до нього разом.

Залишити відповідь

Увійти через: