Духовний розвиток – складова життєвої компетенції

Запоріжжя – дуже гарне і древнє місто, яке сягає своїми витоками часів козаччини. Серед найвідоміших місць у Запоріжжі є одне із Семи чудес світу – острів Хортиця. Славнозвісний острів відвідали тисячі школярів і педагогів Томаківського району.

Але славиться Запоріжжя не тільки своєю історією, а й храмами, святинями, архітектурними забудовами, які заслуговують на особливу увагу і вивчення.  У переддень Покрови Пресвятої  Богородиці, 27 вересня 2016 року, в рамках інтегрованого районного методичного об`єднання вчителів історії, світової літератури та класних керівників на тему «Духовний розвиток дитини як одна із складових життєвої компетенції  в умовах соціалізації освітнього простору», 38 педагогів Томаківщини відвідали духовний центр  кришнаїтів м. Запоріжжя (Дім духовного збагачення),  Римсько – католицький конкафедральний собор Бога Отця Милосердного « Санктуарій Бога Отця», Кафедральний Собор Святої Трійці, Українську Православну церкву Запорізької єпархії  «Покровський архієрейський собор», церкву Святого Миколая.

Ознайомлення педагогів зі святинями міста та віруваннями його жителів дасть змогу прищепити жагу пізнання своїм вихованцям і відвідати ці місця разом  з учнями, а також виховувати толерантних, доброзичливих, духовно багатих і патріотично налаштованих  будівничих нашої держави. 

Залишити відповідь

Увійти через: