ФІНАЛІСТИ- СПІВАВТОРИ ПРОЕКТУ «РІДНИЙ КРАЙ У СЛОВАХ І БАРВАХ» – НАШІ ВИХОВАНЦІ !

На початку квітня 2016 року Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти розпочав роботу над культурно – освітнім проектом « Рідний край у словах і барвах», метою якого є екологічне, патріотичне виховання молодого покоління. Разом з професійними письменниками до спільного інформаційно- культурного проекту долучилися і школярі нашого району, проіллюструвавши твори, які ввійдуть у збірник.

Радісною новиною для творчих дітей і педагогів Томаківщини було запрошення фіналістів  – співавторів проекту на презентацію Всеукраїнського освітньо – культурного проекту « Рідний край у словах і барвах», яка відбулася у Дніпропетровській Центральній міській  бібліотеці. Серед них були Артюкова Ангеліна, Дрок Діана, Онопрієнко Анастасія, учениці Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вихованки районного Будинку школяра (керівник Жолнірчук К.А.), Коваль Анжеліка, Лісогор Софія, Оковита Вікторія, Оковита Катерина, Ужва Анна, Човпіло Катерина, учениці Преображенської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Мациборка Л.Я.).

Діти мали змогу поспілкуватися з відомими митцями Дніпропетровщини, а електронну книгу з їх роботами отримають всі бібліотеки і навчальні заклади України.

Залишити відповідь

Увійти через: