Формуємо предметну компетентність у молодших школярів

 

Науково ,творчо та плідно пройшло районне методичне об’єднання вчителів початкових класів у Володимирівській ЗОШ І – ІІ ступенів 11 жовтня 2016 року за темою «Формування предметних компетентностей в учнів початкових класів».

Під час фрагменту уроку Природознавства у 3 класі за темою «Виникнення вітру. Як людина використовує повітря?», вчитель початкових класів  Степура Л.В. за допомогою інноваційних методів навчання ефективно формувала в учнів природознавчу компетентність.

А під час фрагменту уроку української мови в 4 класі за темою «Повторення і узагальнення знань учнів про лексичні значення слова», вчитель початкових класів Білинець С.О.,  здійснюючи подорож по лексичним станціям ,вдало об’єднуючи учнів у пари та групи,  закріплювала мовознавчу компетентність вихованців.

Парна презентація доповіді за темою «Формування предметних компетентностей в учнів початкових класів» показала, що вчителі не лише розуміються на наукових визначеннях даного питання, а й вдало формують предметні компетентності у своїх вихованців.

Фахівці запропонували ряд рекомендацій по формуванню предметних компетентностей у молодших школярів. Керівник РМО – Скрипник А.І. презентувала доповідь «Оцінювання в 2 класі за оновленою програмою».  Методист методичної служби відділу освіти Пилипчинець О.С. схвалила  роботу методичного  об’єднання. Подякувала вчителям за методично та творчо проведені уроки по формуванню предметної компетентності у школярів ,а вчителям району побажала творчого, професійного та  компетентного зростання.

На згадку про осінню зустріч у Володимирівській школі господарі подарували «чарівні павутинки» ,зроблені власними руками.

 

Матеріал РМО

Керівник РМО: Скрипник А.І.

Залишити відповідь

Увійти через: