Формування національної свідомості, патріотизму на уроках історії та у позакласній роботі вчителя

03 лютого 2015 року на базі відділу освіти відбулося чергове засідання РМО вчителів історії та правознавства на тему: «Формування національної свідомості, патріотизму на уроках історії та у позакласній роботі вчителя».

Вчителі Томаківського району зауважили,  що патріотичне виховання дітей та учнівської молоді – це комплексна, системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, школи, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Патріотизм покликаний дати новий імпульс духовному оздоровленню народу, формуванню в Україні громадянського суспільства, яке передбачає трансформацію громадянської свідомості, моральної, правової культури особистості, розквіту національної самосвідомості і грунтується на визнанні пріоритету прав людини.

ПЛАН СЕМІНАРУ

  1. Виступ методиста відділу освіти райдержадміністрації Марченко Л.Б  «Проект Програми патріотичного виховання дітей та учнівської молоді».
  2. Актуальність і нагальна проблема патріотичного виховання держави, особистості і суспільства ( виступ керівника РМО Журавля М.М., посилання на відеосупровід виступу,відео2)
  3. Круглий стіл «Уроки історії – уроки духовності» ( обмін думками )
  4. Презентації з даного питання вчителів району: Щеки Н.А. (Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.),Дєєвої В.А. (Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст.),Тищенка С.С. (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2)
  5. Підведення підсумків роботи семінару. Вироблення рекомендацій щодо подальшої роботи вчителів.

Залишити відповідь

Увійти через: