Гарний настрій – запорука миру (ДЕНЬ ЄВРОПИ)

16 травня 2014 року на центральній площі смт. Томаківки відзначався День Європи. У заході взяли участь голова Томаківської райдержадміністрації Бардадим В.Г., голова районної ради Скрипченко Н.М., начальники відділів та директори закладів.

Організовано виставки робіт від загальноосвітні і позашкільних навчальних закладів. Районний Будинок школяра представив виставку ляльок в національних костюмах та стенд «Ми – українці. Ми – європейці», на якому презентовано діяльність районного євроклубу « Єдність». Учасники виставки  представили і спецвипуски газет євроклубу. Виставку вишиванок і кераміки представив Центр творчості молоді.

У заході взяли участь учні і педагоги Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, які відкрили свято флеш – мобом              « Єдина Україна», танцювальні колективи « Перлина» і «Роксолана» представили танці народів світу.

У заході взяли участь 120 школярів і педагогів.

День Європи – щорічне свято миру і єдності в країнах Європейського союзу, Ради Європи. Існують два окремих Дня Європи, які відзначаються 5 і 9 травня, створені Радою Європи (РЄ) та Європейським союзом (ЄС) відповідно. В ЄС, свято також відомий як «День Декларації Шумана».

День Ради Європи відзначає його власне створення в 1949 році, в той час як Європейський союз святкує день, коли в 1950 році засновниками ЄС було запропоновано його створення. День Європи є одним з цілого ряду європейських символів, створених для зміцнення єдності серед європейців.

Інтерент-дошки оголошень, якими європейці успішно користуються десятки років, стали широко поширеними і на території України. Яскравим прикладом є Харківська дошка оголошень.

Залишити відповідь

Увійти через: