ХВАЛА Й СЛАВА КОБЗАРЕВІ ОД РОДУ Й ДО РОДУ

З нагоди відзначення 202-ї річниці від дня народження, 155-річчя від дня смерті та дня перепоховання Т.Г. Шевченка, з метою вшанування полум’яного слова Кобзаря, національно – патріотичного виховання учнівської молоді 09 березня 2016 року у 15 загальноосвітніх навчальних закладах проведено єдиний урок « Відродися, Тарасе, мовою, одкровенням, душі розмовою».

Тарас Григорович Шевченко (відомий також як Кобзар; 25 лютого (9 березня) 1814, с. Моринці, Київська губернія, (нині Черкаська область) — 26 лютого (10 березня) 1861, м. Санкт-Петербург) — український поет, письменник(драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський та політичний діяч.

З метою популяризації кращих надбань літературної спадщини Кобзаря серед школярів у Вищетарасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів організовано виставку літератури « Ми тебе не забули, Тарасе», а в Томаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,  – «Великий Кобзар».

Конкурс читців поезій  Шевченка « Поезія – бажання жити»  проведено у Томаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Чумаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Уклін тобі Тарасе, великий наш пророче» – у Глухівському НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Михайлівській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Виховання любові до рідної мови відбувалося на виховних годинах та бібліотечних уроках у Чумаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Томаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Томаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Малюнкові вернісажі « Природа у творах Шевченка» організовано і проведено у Глухівському НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та Зеленогайському НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», « Наш незабутній Кобзар»- у Вищетарасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Серед  вихованців Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 було проведено тест « Як я знаю Шевченка?», а для школярів Глухівського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» – уявну подорож «Хвала й слава Кобзареві од роду й до роду».

Докладніше про відзначення річниці Кобзаря читайте на сайтах ЗНЗ.

Залишити відповідь

Увійти через: