Інтегрований виїзний семінар вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни

Відповідно до плану роботи відділу освіти райдержадміністрації 19 вересня 2014 року відбувся виїзний інтегрований семінар  вчителів фізичної культури та предмету Захист Вітчизни за темою: «Військове мистецтво козаків Війська Запорізького. Подолання навісної переправи». Даний семінар був присвячений також і Дню фізичної культури та спорту в Україні.

Мета заходу – здійснення мандрівки на острів Хортицю – подорож в часи козацтва, поєднання історичних знань, унікальної атмосфери, духу козацтва з практичними заняттями на природі. В програмі семінару учасники мали нагоду ознайомитисяз Верхньою Хортицею – найбільшим поселенням (колонією) німців-менонітів, одним із символів Запоріжжя – Запорізьким Дубом, Дніпрогесом – осередком промислової могутності краю. Зупинилися біля пам’ятного знаку місця переправи 203 і 244 стрілецьких дивізій 12 армії, які форсували Дніпро і звільнили Томаківський район.

На о. Хортиці пройшли Тарасовою стежиною, зупинилися біля пам’ятного знаку ймовірної загибелі Святослава Ігоровича в 972 р., Чорної скелі, Козацьких воріт, стародавніх святилищ у вигляді кам’яних закладок, історико-культурного комплексу «Запорізька Січ», що відтворює образ козацької столиці й атмосферу часів козацтва.

Вчитель фізичної культури Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Колодяжний Р.В. на практичному занятті показав способи навісної переправи – найскладнішої технічно і характерної для пішохідних походів елементу.

Неоціненну допомогу в проведенні виїзного семінару надала вчитель географії Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Назаренко Л.М., її розповіді та супровід зробили подорож надзвичайно цікавою та змістовною.

У многих перед поступлением в ВУЗ возникает вопрос: какой ВУЗ лучше, современнее, круче…? Для тех, кто еще не определился существует каталог вузов, где можно поближе познакомиться с будущим местом учебы.

Залишити відповідь

Увійти через: