Інвестиції держави у майбутнє

Освітня галузь Томаківського району у 2015 році  отримала значну допомогу  в зміцненні матеріально – технічної бази закладів освіти за рахунок коштів обласного бюджету ( 2 822,4 тис. грн.) та за рахунок коштів державного бюджету(2 279, 8 тис. грн.).

Зокрема, 1 млн. грн. було виділено на проведення капітальних ремонтів та придбання обладнання для шкіл району.

Здійснено капітальний ремонт з заміни вікон у Зорянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» на суму  474, 2 тис. грн., капітальний ремонт електромережі Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів  на суму 151,9 тис. грн.

Якісна освіта школярів неможлива без використання сучасних інноваційних технологій, тому 350,8 тис. грн. було направлено на придбання комп’ютерної техніки для Преображенської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Зорянського та Зеленогайського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Виводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ,інтерактивних дошок з комп`ютером та мультимедійним  проектором  для  Добронадіївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 20 тис. грн.  виділено на придбання холодильників  для   харчоблоків Кисличуватської , Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів , Зеленогайського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

Крім того, Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 отримала сучасний кабінет фізики на суму 325,5 тис. грн. з обласного бюджету та розпочата реконструкція котельні  на суму 1 500, 00 тис. грн. за рахунок коштів додаткової дотації з обласного бюджету.

Учні, вчителі та батьки Добронадіївського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  із вдячністю прийняли в подарунок «шкільний» автобус , придбаний за рахунок коштів державного бюджету на суму 1 273, 3 тис. грн.

Також за рахунок коштів державного бюджету виконані ремонтні роботи у Вищетарасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на суму 903,5 тис. грн. (заміна вікон) та у Зорянському НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» на суму 103 тис. грн. (поточний ремонт приміщень).

2016 рік теж розпочався з приємних новин: у березні розпочалися роботи з реконструкції частини приміщень Томаківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 в навчально-виховний комплекс, на що спрямовано більше 2,5 млн. грн. з обласного бюджету.

Висловлюємо щиру подяку керівництву обласної державної адміністрації,  департаменту освіти і науки  облдержадміністрації за підтримку навчальних закладів району та удосконалення матеріально – технічної бази.

Не для кого не секрет, что инвестиции с самым высоким КПД – это инвестиции в образование. Знание английского сегодня актуально, как никогда. Поэтому курсы английского языка в Минске пользуются большой популярностью.

Залишити відповідь

Увійти через: