Колегія відділу освіти

На виконання плану роботи відділу освіти 24 лютого 2015 року  відбулося засідання чергової колегії відділу освіти районної державної адміністрації. У роботі колегії взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Хведчук В. О., начальник відділу освіти Присташ Ю.А., голова РК профспілки Ткачук О. Л., члени колегії та запрошені керівники ЗНЗ, БШ, ЦТМ та ДЮСШ.

Під час засідання було розглянуто ряд актуальних питань роботи освітньої галузі. Зокрема заступником начальника відділу освіти з науково-методичної роботи  Міщенко Л. М. проаналізовано стан управлінської діяльності дирекції Зорянської  та Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. та її вплив на результативність навчально-виховного процесу. Вона зазначила, що роль директора школи у сучасних соціально-економічних реаліях переоцінити важко. Саме він комплектує команду, формулює місію навчального закладу,  створює імідж своєї школи. Слюсар І. В., директор Зорянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Корнієнко О. Р., директор Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. мають високий рівень управлінської культури, застосовують демократичний стиль керівництва, створюють у колективі сприятливий соціально-психологічний клімат, мають добре розвинену мережу комунікацій, працюють над розвитком творчих здібностей та зростанням професійної майстерності вчителів школи, характеризуються колегіальним підходом до управління закладом, широким спектром застосування проектних технологій, використанням сучасних технологій управління та формування стратегії розвитку закладу.

Члени колегії заслухали питання про стан виконання колективної Угоди відділу освіти з РК профспілки працівників освіти і науки в 2014 році. Начальник відділу освіти Присташ Ю. А. проінформувала присутніх, що на підставі Угоди, яка є нормативним актом соціального партнерства, здійснюється регулювання трудових відносин та соціально-економічних питань в галузі освіти, які стосуються  інтересів працівників освіти та органу виконавчої влади.

Проаналізував стан виконання Угоди між відділом освіти райдержадміністрації і райкомом  профспілки працівників освіти та науки Ткачук О. Л.

У ході засідання обговорено питання «Про затвердження списків дітей рекомендованих на оздоровлення до УДЦ «Молода гвардія», ДОЗ «Перлина Придніпров’я».

По четвертому питанню ( в частині підсумки виконання регіональних заходів Державної програми «Вчитель») рішення колегії відділу освіти від 25.02.2014 виконано у повному обсязі, знімається з контролю. А питання «Про ефективність здійснення атестаційної експертизи  навчальних закладів району та завдання щодо удосконалення механізму атестаційних експертиз, підвищення результативності контролю за усуненням виявлених недоліків» . залишається на контролі у зв’язку з невиконанням директором ДЮСШ Краснокутським В. Я. вимог Положення про державну атестацію загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів

По всіх питаннях, які виносились на колегію, прийнято відповідні рішення.

 

Автор публікації: 

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті