КОЛИ В СЕРЦІ ЖИВЕ БАТЬКІВЩИНА

 (ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 25-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ТОМАКІВЩИНИ)

 23 серпня 2016 року на центральній площі Томаківщини відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. До заходу долучилися і освітяни району.

Учнівська молодь і педагогічна спільнота долучилися до  патріотичної акції « Прапор у твоєму вікні», розмістивши на вікнах власних домівок блакитно – жовті стяги.

25-ту річницю незалежності України педагоги й школярі зустріли вагомими досягненнями – перемогами у Міжнародному проекті « Рідний край у словах і барвах», в обласному фотоконкурсі «Моя Україна» та інших конкурсах різних рівнів. День Незалежності гідно зустріли і спортсмени району – учні ЗНЗ і ДЮСШ, поповнивши скарбницю новими іменами-кандидатами в майстри спорту з кік-боксінгу.

Долучилися до відзначення свята освітяни і школярі, взявши участь у « Параді вишиванок», конкурсі – огляді виробів з різних матеріалів, підтримуючи народні традиції, популяризуючи Томаківщину,  як перлину козацького краю.

З нагоди відзначення  25-ї  річниці незалежності України,  за вагомий внесок у розвиток освіти в районі подяки отримали Ю.А. Присташ, начальник відділу освіти, О.Л. Ткачук, голова райкому профспілки, вчитель математики Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Перше вересня-День знань-розпочнеться  патріотичними уроками «Це наше, це твоє!» (1-4 класи) та «Від проголошення Незалежності-до нової України» (5-11класи), які присвячені річниці незалежності молодої держави.

Залишити відповідь

Увійти через: