Конкурс дитячого малюнка «Битва за Дніпро»

Підсумки конкурсу дитячого малюнка «Битва за Дніпро».

Реалізуючи завдання Президента України щодо патріотичного виховання молоді, шанобливого ставлення до історії та пам’яті про Велику Вітчизняну війну, напередодні відзначення 70-річчя визволення України і Дніпропетровська від фашистських загарбників, в рамках марафону «Слава визволителям!» відділ освіти спільно з районною організацією Партії регіонів провели конкурс дитячого малюнка «Битва за Дніпро».

У кожному навчальному закладі оформлено виставки-огляди дитячих робіт героїко-патріотичної тематики; 21 роботу надіслано на районний етап конкурсу. Активними учасниками є учні Томаківських ЗОШ № 1 та № 2, Вищетарасівської, Чумаківської, Кисличуватської та Михайлівської ЗОШ. Найбільша кількість робіт надійшла в номінаціях «Пейзаж» та «Сюжетна композиція».

Переможцями районного етапу конкурсу стали Кашук Софія, Прильопа Софія (Томаківська ЗОШ № 1), Мисюра Надія, Трегуб Роман (Чумаківська ЗОШ), Патрашок Олександр (Вищетарасівська ЗОШ), Шевкопляс Карина (Кисличуватська ЗОШ). Їхні роботи відправлено до обласної організації Партії регіонів, а малюнки учасників – до районної бібліотеки, де всі бажаючі мають змогу їх переглянути.

Залишити відповідь

Увійти через: