КОНКУРС «ІДУ НА УРОК»

Конкурси – невід`ємна частина роботи педагога. Завдяки їм вчителі підвищують кваліфікаційну категорію, розвивають свої навички, презентують і популяризують свою діяльність серед  колег.

01 лютого на базі Володимирівської філії  Томаківського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» №1 проведено районний конкурс серед вчителів української мови і літератури « Іду на урок». Гідно представили свої навчальні заклади Сергійчук Т.О. (Томаківський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» №1),               Галайда Т.В.( Добронадіївський  НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ),               Михайльо Л.Т. (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Словесники змагалися у таких видах діяльності, як «Власний блог», «Урок», «Самоаналіз уроку», « педагогічний портрет», «Тест». Креативність і неординарність, працелюбство і наполегливість, педагогічний хист і кмітливість, почуття гумору і артистизм – це неповний перелік характерних рис вчителів – філологів, які змагалися за першість у  конкурсі. Продемонструвавши впровадження інноваційних технологій на уроках і високий фаховий потенціал, творчість і мобільність вчителів зуміли запалити ще одну іскорку бажання стати розумнішими, допитливішими і в школярів Володимирівської філії, і в колег району.

Компетентне журі у складі Хижняк І.В. (Томаківський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» №1), Боровик Г.І. (Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Кулик Л.В. (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Буртняк С.Г.(Глухівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»), Козачук М.С. (Володимирівська філія Томаківського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» №1) взяли на себе відповідальну місію – визначити кращого з кращих. До речі, кожен з них у свій час був учасником чи переможцем районного  чи й обласного етапу конкурсу, отже знають «кухню зсередини», і « відчувають» настрій, проблеми, переваги у потенціалі тих, хто змагається

У конкурсі «Іду на урок» не було переможених, бо кожен учасник змагань гідний високої оцінки. А перемогу виборола Михайльо Людмила Томашівна, вчитель – новатор, вчитель – фасилітатор, вчитель – імпресіоніст, який відкриває вихованцям двері у світ знань і позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Увійти через: