Мотиваційна компетентність як чинник підвищення ефективності уроку

Засідання районного методичного об’єднання вчителів біології

26 жовтня 2016 року на базі відділу освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів біології на тему «Мотиваційна компетентність як чинник підвищення ефективності уроку».

Для обговорення за круглим столом було винесене питання «Шляхи формування в учнів мотивації на уроках біології».

Міщенко Л. М., заступник начальника відділу освіти з науково-методичної роботи ознайомила присутніх з основними аспектами проблеми, Науменко Т. В., керівник методичного об’єднання говорила про актуальність проблеми мотивації учнів до навчання.

З повідомленням «Мотивація навчальної діяльності шляхом створення ситуації успіху» виступила Третяк О. В., вчителька біології Зорянського НВК. Виступи з мультимедійним супроводом підготували: Тиндик В.М., вчитель біології Добронадіївського НВК «Мотивація навчальної діяльності шляхом створення проблемної ситуації». Селезньова К. А., вчитель Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила присутніх як  шляхом використання художньої та науково-популярної літератури можна підвищити мотивацію до  навчальної діяльності учнів. Третяк М.Ю., вчитель біології Зеленогайського НВК поділилась досвідом використання  діяльнісного підходу у формуванні мотивації  до навчальної діяльності. Воронцова В. П., вчитель Вищетарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомила присутніх із методами  екстраполяції, що застосовуються нею для посилення мотивації до навчальної діяльності. Вчителі , що використовуються на уроках біології

В ході обговорення учасники методичного об’єднання обмінялися думками, поділилися досвідом та дидактичними напрацювання, отримали методичні поради, окреслили коло проблем та визначили напрямок роботи з даної проблеми.

Залишити відповідь

Увійти через: