Потенциальные клиенты стоматологий Москвы

«Оздоровлення. Пріоритетні напрямки» Нарада заступників директорів з виховної роботи

12 травня 2014 року на базі відділу освіти відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи на тему «Оздоровлення. Пріоритетні напрямки».

Стоматологи Москвы

До роботи залучено голову Товариства сприяння обороні України Манзюка О.Л.. Олександр Сергійович наголосив на необхідності і важливості військово-патріотичного виховання молоді сьогодні, запевнив у підтримці навчальних закладів з вищезазначеного питання.

Із лекцією щодо профілактики сердечно-судинних захворювань серед освітян виступила лікар-терапевт Піпіч А.А.

Леперда С.В., начальник відділу культури ТРДА запропонувала методику спільного і якісного проведення акції  «Гарний настрій – запорука миру».

Методист методичної служби відділу освіти Пилипчинець О.С. надала методичні рекомендації щодо оформлення документації та планування роботи у пришкільних таборах. Обговорено питання  оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій, обдарованих дітей та відмінників навчання.

Методист методичної служби відділу освітиІбрагімова В.І. підвела підсумки роботи районного методичного об’єднання за 2013-2014 навчального року, та анонсувала план на 2014-2015 навчальний рік, наголосила на проблемних питаннях, як реалізація проекту компанії Київстар, гра «Сокіл» («Джура»), роль позашкілля під час оздоровчої компанії.

Залишити відповідь

Увійти через: