Національно-патріотичне виховання на основі українознавчих дисциплін

15 березня на базі відділу освіти відбулося засідання районного методичного об`єднання вчителів української мови і літератури на тему «Національно – патріотичне виховання на основі українознавчих дисциплін», підготовлене вчителем Глухівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Буртняк С.Г. (директор Малай І.Є.)

У заході взяли участь 13 словесників. До роботи районного методичного об’єднання долучилася його керівник Хижняк І.В., яка розповіла колегам про участь делегації від району в обласній нараді – зустрічі з авторами підручників, про переваги певних підручників з української мови, про пріоритети у викладанні українознавчих дисциплін.

Районне методичне об`єднання виробило певні рекомендації:

  1. Утверджувати в свідомості й почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і  поваги до культурного та історичного минулого України;− Виховувати повагу до Конституції України, Законів України, державної символіки;
  2. Утверджувати гуманістичну моральність як базову основу громадянського суспільства;
  3. Культивувати кращі риси української ментальності, працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, бережливого ставлення до природи;
  4. Формувати толерантне ставлення до інших народів, культур і традицій;
  5. Усвідомлювати взаємозв’язок між індивідуальною свободою, правами людини та її  патріотичною відповідальністю;
  6. Підвищувати престиж військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника Вітчизни, героя тощо.


Залишити відповідь

Увійти через: