НЕТРАДИЦІЙНІ ФОРМИ РОБОТИ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

15 лютого на базі відділу освіти Томаківської райдержадміністрації, при підтримці педагогічного колективу Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, проведено районне методичне об`єднання класних керівників на тему «Нетрадиційні форми роботи класних керівників», у якому взяли участь 11 педагогів із 9 навчальних закладів і двох філій.
Теоретичний блок « Форми організації виховної роботи класних керівників з учнями Китайгородсвької ЗОШ І-ІІІ ступенів презентувала заступник директора з навчально – виховної роботи Олійник Я.С.. Вона познайомила колег, у рамках відео дайджесту « Через ідеї, пошуки, знахідки до успішної особистості», з практичними набутками педагогів школи, з креативними формами їх діяльності, а також надала певні методичні рекомендації випускника закладу.
Практичний психолог Бойко М.О. провела з педагогами тренінг « Як уникнути емоційного вигорання класного керівника», який допоможе колегам відновити моральний, психологічний і духовний рівень професійної
До розмови долучилася методист методичної служби відділу освіти Ібрагімова В.І., керівник районного методичного об`єднання класних керівників Євлаш Т.В., які накреслили перспективи у роботі класних керівників на лютий – травень 2017 року, надали методичні рекомендації.

Матеріали РМО.

Залишити відповідь

Увійти через: