НОВІ ПІДХОДИ ДО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

26 серпня 2015 року на базі Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проведено районне методичне об`єднання вчителів української мови і літератури, у якому взяло участь 27 словесників.

Голова районного методичного об`єднання Хижняк І.В. підвела підсумки роботи за 2014-2015 навчальний рік і зазначила,що він був досить плідним. Це і перемога Михайльо Л.Т. (Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу « Учитель року – 2015», і ціла низка перемоги випускниці Кравець Поліни (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) у обласних етапах конкурсів та олімпіади з української мови та літератури, і перемоги учнів Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів, і результативний семінар – практикум у Юр`ївському районі, де наші педагоги поділилися досвідом щодо інновацій в освітньому процесі та основі українознавчих дисциплін.

Ірина Василівна довела до відома словесників план методичної роботи на 2015 – 2016 навчальний рік та акцентувала увагу на методичних рекомендаціях щодо викладання української мови і літератури (5 – 9 класи).

Грунтовно проаналізовано і результативність ЗНО – ДПА – 2015, напрацювання і недоліки, перспективи на покращення показників.

Керівник РМО розповіла про зустріч з автором підручників з літератури Коваленко Л.Т., заступником директора з організаційно – методичної роботи  ІППО Київського університету ім.. Б.Грінченка та пріоритети у навчально-виховному процесі сьогодні.

Методист Ібрагімова В.І. презентувала результати літньої обласної фольклорно – етнографічної експедиції « До народних джерел», яка працювала на базі Томаківського району. Завдяки злагодженій співпраці словесників, адміністрації закладів, учнівської та батьківській громадськості учасники експедиції побачили виважену експедиційно – дослідницьку роботу та систему національно – патріотичного виховання.

Приємним повідомленням стала перемога учнів Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Всеукраїнському етапі конкурсу               « Моя Україна», організованому творчим об`єднанням «Соняшник»

Доповідач акцентувала увагу і на секційному засіданні кураторів українознавчих дисциплін при ДОІППО, де розглядалася тема «Національно – патріотичне спрямування українознавства, народознавства, краєзнавства у системі вітчизняної освіти» та нові підходи навчально – виховної системи сьогодення.

Духовні, національно – патріотичні, соціальні, цивілізаційні цінності закладено в мотивацію поїздок  ріднокраєм. Про поїздку дослідницько – пізнавального характеру розповіла вчителька української мови і літератури Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тюпа Т.В., яка в рамках навчальної практики з літератури у травні 2015 року відвідала музеї та відомі місця у м. Каневі. На сам кінець Тамара Володимирівна презентувала дитячі проекти та запросила до екскурсійної діяльності

 Матеріали РМО можна скачати за посиланням.

 

Залишити відповідь

Увійти через: