Нові злети і перемоги

16 квітня 2016 року на базі Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 за сприяння Томаківського районного військового комісаріату та районної організації ТСОУ відбувся районний етап змагань з допризивної підготовки.

Команди із Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів змагались в чотирьох видах: біг –  100 м., підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність, стрільба кульова з гвинтівки.

Відкрили змагання військовий комісар Томаківського РВК підполковник Науменко Юрій Геннадійович та голова районної організації ТСОУ Манзюк Олександр Сергійович. Зворушив всіх присутніх момент вручення медалей «Захисник Вітчизни» учасникам АТО Мізіну В.П.. Козлову П.М., Апостолову С.М.

Завдяки  професіоналізму і компетентності суддівської команди в складі представників райвійськкомату та вчителів предмету «Захист Вітчизни» змагання пройшли злагоджено. Призові місця розподілились таким чином:

І місце – команда  Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;

ІІ місце – команда  Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Були переможці і в особистому заліку. Максимчук Олег, учень Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, був першим у метанні гранати та в бігові на 100 метрів, Василенко Руслан, учень Зорянського НВК, здобув перемогу у стрільбі, а Гонтовий Ростислав, учень Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, встановив рекорд у підтягуванні.

Залишити відповідь

Увійти через: