Новорічне диво в нашій школі

25 грудня наша школа зібрала в стінах школи всіх своїх учнів, вчителів, батьків і гостей  для святкування найулюбленішого свята всіх людей – Нового року.  В актовій залі школи  в центрі уваги пишна красуня – зелена ялинка.

      До школи з подарунками завітали Пшенічний Віктор Вікторович і Присташ Юлія Адамівна.  Їх поява була настільки несподіваною і подвійно приємною, коли перед очима всіх присутніх, як за махом чарівної палички, зявилося дев’ять новеньких ноутбуків.

      Звичай роздавати на Новий рік подарунки дуже давній, як і корінь цього слова – дар. Подарунок – це як обіцянка достатку, щастя, здоровя, невеличкий шматочок майбутнього багатства. Віктор Вікторович і Юлія Адамівна привітали всіх присутніх зі святом, побажали здоров’я, щастя, добробуту,  успіхів у навчанні та праці, здійснення всіх заповітних мрій. І всі присутні повірили в чудо. А в душі кожний учень і дорослий побажав всім нам миру на нашій рідній Україні.

         Зі словами подяки до гостей звернувся директор школи Аксьонов Сергій Михайлович.  Він подякував голові  Томаківської районної державної адміністрації Пшенічному В.В. за такі потрібні подарунки, а начальника відділу освіти Присташ Ю.А. завірив, що подаровані ноутбуки  будуть використані для навчання та  розвитку учнів школи. Учні і  вчителі приєдналися до побажань, щоб такі приємні візити здійснювалися якомога частіше.

Світлини

Залишити відповідь

Увійти через: