ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР – ПРАКТИКУМ УЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

01 липня 2015 року на базі Центру з обслуговування закладів освіти Юр`ївської районної ради Дніпропетровської області проведено обласний семінар – практикум учителів української мови та літератури, у якому взяли  участь педагоги, учасники обласної творчої групи, що працюють над темою «Формування  загальнонавчальних умінь на уроках української мови і літератури на основі використання фреймових структур навчального матеріалу».

Керівники семінару – Л.І. Піскорcька, завідувач навчально – методичної лабораторії української мови і літератури КЗ «ДОІППО», Бакай Л.О., директор центру з обслуговування закладів освіти Юр`ївської районної ради – запросили до участі у роботі семінару словесників з міст Нікополя, Павлограда, Марганця та Петриківського району, а також п’ятеро вчителів від нашого району.

Познайомившись  з досягненнями центру з обслуговування закладів освіти (доповідач Бакай Л.О.) та заслухавши виступ « Навчально – методичний кабінет нової методології навчання української мови, вивчення української літератури відповідно до програми науково – методичного проекту « Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» (доповідач Піскорська Л.І.),  делегація вчителів української мови і літератури теж поділилася педагогічним досвідом.

Автор цих рядків презентувала діяльність районного методичного об`єднання словесників і основні пріоритети діяльності, Хижняк І.В., керівник районного методичного об`єднання вчителів української мови і літератури розкрила тему «Формування загально навчальних умінь на уроках української мови і літератури на основі використання фреймових структур навчального матеріалу згідно з  документами МОН України, Михайльо  Л.Т., учитель української мови і літератури Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розповіла про реалізацію  дальтон – технології з метою підвищення мотиваційної діяльності в освітньому процесі в контексті крос культурного навчання.

До роботи долучилися і Боровик Г.І, словесник Вищетарасівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів з темою «Підвищення якості знань за рахунок використання елементів  емпаурмент – педагогіки», і Буртняк С.Г., філолог Глухівського НВК, показавши використання фреймових опор у процесі викладання української мови і літератури з метою соціалізації особистості.

Обмінявшись передовим педагогічним досвідом, отримавши поради щодо реалізації обласного науково – методичного проекту « Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» та набравшись позитивних емоцій освітяни нашого району готові  навчати і виховувати, розвивати в учня дух допитливості.

Интересный и полезный отдых предлагает “Школа Сергея Пулина”. Проживание, питание и английский язык на выездных занятиях — это английский от Пулина

Залишити відповідь

Увійти через: