Обмінюємося досвідом, радимося…

24 листопада 2016 року на базі відділу освіти відбулося засідання  районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов за темою «Презентація з досвіду роботи мовних загонів навчальних закладів району». Свій досвід роботи у цьому новому напрямку презентували вчителі англійської мови Дурніна Л.О. (Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) , Олійник Я.С. (Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мєлкомукова Г.М. (Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Лобанова А.В. (Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст). Виступаючі звітувалися  щодо організації та проведеної роботи в мовному загоні. Вчителі зазначили, що, завдяки  різним ігровим формам роботи, учні були залучені до вивчення англійської мови у різних сферах діяльності. Всі матеріали, щодо мовних загонів у цих школах можна знайти на шкільних веб-сайтах у вкладці «Мовний загін».

Вчитель англійської мови Томаківського НВК Коваленко В.О. мала досвід роботи у літньому мовному таборі «Happy Camp», який знаходився у приміщенні школи. Для роботи мовного табору Валентина Олексіївна отримала роздаткові, дидактичні ,відео та аудіо-матеріали, які вона презентувала на засіданні.

Всі присутні отримали неоціненний досвід, який зможуть використати під час підготовки до роботи літнього мовного загону у своїй школі.

Залишити відповідь

Увійти через: