ОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ З МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ: результати районних етапів та участь у обласних турах

Відповідно до наказів відділу освіти і з метою виявлення та підтримки творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку інтелектуального потенціалу, виховання поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти у листопаді 2015 року, на базі Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, проведено три районних очних етапи конкурсів з української мови та літератури.

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури взяло участь 35 школярів 8 – 11 класів із 14 навчальних закладів. Більше половини від  максимальної кількості  балів набрали 80% дев`ятикласників і десятикласників, 70% учнів одинадцятого класу, і, на жаль, лише 36% восьмикласників. Проте ці школярі показали високі результати у конкурсах.

У районному турі ХУІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2015 – 2016 н.р. взяло участь 82 школярі 3 – 11 класів із 15 навчальних закладів. Показавши високий рівень знань і креативність мислення, 4 учні із 8, чиї роботи були представлені на ІІІ обласний заочний етап конкурсу, змагалися за першість у очному турі. Переможцем ІІІ обласного очного етапу стала учениця 6 класу Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Єрмоленко Ольга.Вона змагатиметься за перемогу у фінальному етапі конкурсу.

Районний етап УІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – це 52 школярі 5-11 класів із 13 навчальних закладів, які, проявивши  творчі здібності, вміння володіти художнім словом і здатність критично мислити, отримали перепустку до обласного  заочного етапу. Ця команда з чотирьох переможців, які набрали максимальну кількість балів, готується до ІІІ обласного  туру, сподіваючись на перемогу  у заочному та очному етапах.

 

Віримо, що скарбничка нагород щедро поповниться  грамотами за першість у обласних і всеукраїнських етапах змагань.

А наразі закінчується ІІ етап ХУ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, у якому вже  взяли участь школярі  Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,  Томаківської ЗОШ I-III ступенів №2, Зорянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

Залишити відповідь

Увійти через: