Освітянське літо

Чи знаєте ви плюси педагогічної праці? Так, це можливість «сіяти добре, мудре, вічне», можливість користуватися найбільшою розкішшю – спілкуванням постійно, але найкраще —  це тривала відпустка в літній період і кошти на оздоровлення. Отож, і на горді попорпаємося, і  інші «хвости попідганяємо», і трохи  відпочинемо від освітянських інновацій та проблем.

У рамках оздоровчої кампанії 2012 року оздоровлено 90 членів профспілки та 32 представники їхніх сімей. Почасти, сім’я для вчителя – це школа, а от влітку є змога відпочити в оточенні рідні. Відпочинок сім’єю – один з пріоритетів оздоровлення. Наступна перевага – відсутність вікових обмежень. Всім нам добре було разом відпочивати: і школярам, і студентам, і працюючим в освіті і тим, хто вже на заслуженому відпочинку, і дев’яти малятам (до 5-річного віку).

Третє – це географія кампанії. Четверо дітей освітян отримали путівки в дитячий табір «Лісова казка», що у Новомосковську. Восьмеро педагогів – путівки для санаторно-курортного лікування в різних куточках мальовничої України. 12 освітян мали десятиденний відпочинок у Євпаторії, на Чорному морі, 98 – у Кирилівці, на Азовському морі.

Слід зауважити, що курортні місця України нічим не поступаються, наприклад, відомим місцям Франції. Тільки наше Азовське море рідне, тепле, а Чорне море – лагідне, сердечне, як і український народ.

Четвертою перевагою відпочинку від нашого профспілкового комітету була добра нагода поспілкуватися з колегами, адже разом відпочивали працівники дошкільних та позашкільних закладів, загальноосвітніх шкіл та відділу освіти. І їх,  колег різних закладів і поколінь, об’єднувала спільна тема – діти.

П’ятим пріоритетом була пізнавально краєзнавча невимушена діяльність. Хто ж відмовиться від екскурсії до Воронцовського палацу у Криму чи відомих джерел у Моршині?

І, можливо, найголовніше, завдяки компетентності умінню піклуватися про підлеглих, при злагодженій співпраці начальника відділу освіти райдержадміністрації Ю. А. Присташ та голови профспілки працівників освіти і науки О. Л. Ткачука оздоровчою кампанією охоплено всіх бажаючих стовідсотково.

Відпочивші, оздоровлені освітяни готові долати вершини в новому навчальному році.

В. ІБРАГІМОВА,
заступник голови РК профспілки працівників освіти.

Переглянути статтю методиста методичної служби Ібрагімової В.І. у газеті “Наш край” Освітянське літо

Залишити відповідь

Увійти через: