ПАМ’ЯТАЄМО МИНУЛЕ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

8 травня 2014 року у Томаківській районній бібліотеці відбулася зустріч з ветеранами, у якій взяли участь голова районної ради Н.М. Скрипченко, заступник голови райдержадміністрації В.О. Хведчук, заступник голови районної ради В.І. Кабак, голова ради ветеранів Луць М.В., працівники бібліотеки, педагоги і учні Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 і Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Наталя Миколаївна закликала молодь до патріотичних порухів і подякувала ветеранам за їх внесок у перемогу. Валерій Олександрович звернувся до ветеранів зі словами вдячності і побажанням бути поруч з молоддю та власними сім’ями якнайдовше.

До слова запросили В.В. Логвиненко, ветерана Великої Вітчизняної війни, яка поділилася спогадами, як вона опинилася на фронті, як наближала перемогу у Сталінграді; про переправу на Одрі; про своє кохання, яке зустріла на фронтових дорогах. Згадала Валентина Василівна і про те, як мріяла забігти у рідний дворик під час бою, але не змогла, бо підтримувала пораненого солдата, і як уже не змогла повернутися і пізніше, бо місто було захоплено фашистами; про проживання в Китаї.

Василь Васильович Переяславець, учасник визволення Дніпропетровщини, привітав усіх присутніх з Днем Перемоги, про початок війни і її причини, розрахунки фашистів. На запитання «Які риси необхідно виховувати в собі молоді, щоб побудувати міцну, сильну державу?», Василь Васильович відповів: «Дружба, активність, «смикала» – риси, необхідні сьогодні. А ще почуття любові до Батьківщини, почуття патріотизму, колективізму, єдності в думках і діях».

Микола Семенович Євдокімов, ветеран Великої Вітчизняної війни, розпочав свій бойовий шлях із Нікополя,  воював за Одесу, дійшов до Ізмаіла, а далі – Румунія, Болгарія, Угорщина, Австрія. Війна для ювіляра, якому в цьому році виповнюється 90, закінчилась у Германії. Присутнім Микола Семенович побажав добра і миру, просив дружити між собою, гарно вчитися і любити  Україну.

М.В. закликала вдячних слухачів, дітей Томаківських шкіл, добре вчитися, здобувати прекрасні професії і долати перешкоди.

Діти вручили ветеранам квіти і сувеніри, створені власними руками.

Залишити відповідь

Увійти через: