ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ З УКРАЇНОЗНАВСТВА

Нещодавно науково – дослідний інституту українознавства запросив до участі у ІХ Міжнародному конкурсі з українознавства учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Мета конкурсу – кристалізація  громадянсько – патріотичного самовизначення учнів на основі поваги до держави,  історії, традицій, культури українського народу, пізнання України через індивідуальну дослідницько пошукову роботу.

Взявши участь у заочному  етапі, учень Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Гончар Володимир (керівник Стельмах Л.І., вчитель історії) ввійшов у трійку переможців конкурсу від Дніпропетровської області і був запрошений на очний тур у м. Київ.

24 – 26 березня 2016 року Володимир публічно захищав роботу                            « Адаптація українців, переселених з Польщі в 1944 – 1946 роках, у Томаківському районі Дніпропетровської області»  у напрямку «Міграційні процеси української спільноти», виконував письмові конкурсні завдання та тести з українознавства. За виконання тестових завдань конкурсант отримав ІІІ місце. І це у конкурсі міжнародного  рівня!.

Вітаємо Гончара Володимира і всіх ,хто допоміг школяреві досягти таких висот , з перемогою. Так  тримати!

Залишити відповідь

Увійти через: