Підсумки фотоконкурсу “Томаківко, чи є в твоїй красі межа?!”

З метою посилення національно-патріотичного виховання школярів, формування у них креативного світогляду, освоєння фототехнологій, виявлення і заохочення обдарованих дітей і педагогів, відділом освіти спільно з редакцією районної газети “Наш край” проведено конкурс фотографій “Томаківко, чи є в твоїй красі межа!?” До речі, це вже третій спільний конкурс!

До редакції газети надійшло понад чотири десятки світлин, проте за браком місця на шпальтах розміщено 14 найкращих робіт. Ці фотографії справили настільки позитивне емоційне враження на читачів районки, що до конкурсу долучилися і дорослі. Постійний читач, активний сількор і передплатник газети “Наш край”, наставник молоді О.О. Мартиненко подав прекрасну роботу “Бойовий товариш” у номінації “Вухолапохвіст”. Зацікавив конкурс і батьків. Мама учениці 2 А класу Томаківської ЗОШ № 2 Ляшенко Дар’ї Анна Володимирівна надіслала зворушливе фото з сімейного архіву “Перший дотик”, теж у номінації “Вухолапохвіст”.

Вчитель біології і географії Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ст. О.В. Заболотня надіслала фото “Три танкісти і пес”, у номінації “Воїни світла, воїни добра”, яке нікого не залишило байдужим. Активні учасники конкурсу отримають дипломи відділу освіти і подарунки від редакції газети.

Журі у складі Єфремової Л.М., редактора газети “Наш край”; автора цих рядків; Лавріненка В.І., депутата Томаківської селищної ради; Полтавченка К.С., підприємця, фотографа, визначило переможців конкурсу серед школярів.

У номінації “Вусолапохвіст” першість виборола учениця ТЗОШ № 2 Свіст Ауріка, друге місце – учениця цієї ж школи Ільянцева Ліна.

У номінації “Люблю цю землю, рідну і чудову”, до якої, до речі, надійшло найбільше робіт, першість розділили Гармаш Катерина, учениця Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. та Маміна Вероніка, друге – Хрипко Лілія, учениця ТЗОШ № 1, третє – Нікуліна Єлизавета, учениця Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У номінації “Наші діти” найкращими були роботи Тищенко Тетяни, учениці ТЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Особливо вразила членів журі робота “Ой, як не просто осідлати такого коня” (від 7 серпня 2015 р.).

На превеликий жаль, до редакції не надійшло жодної світлини гумористичного характеру.

Призерів конкурсу нагороджено грамотами та подарунками.

Вітаємо переможців конкурсу і сподіваємося, що наступний фотоконкурс “Родинні цінності”, про умови якого буде повідомлено незабаром на шпальтах газети, принесе моральне задоволення і естетичну насолоду читачам, визнання – його учасникам. Будьте активними і посміхайтеся частіше!

Залишити відповідь

Увійти через: