Підсумки районного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 2011-2012 навчальний рік

Підсумковий протокол результатів  районної олімпіади з
хімії 27 листопада 2011 року

 

П.І. учня

школа

місце

П.І.П.
вчителя

11 клас

1

Загорська Елла Юріївна

Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

I

Сафонюк Галина Дмитрівна

2

Максименко Лідія Дмитрівна

Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

II

Переяслова Лілія Вікторівна

3

Сєрова Дарія  Вікторівна

Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

III

Ігнатченко  Наталія Василівна

4

Ковальова Олена Юріївна

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

IV

Грейцер Ірина Миколаївна

5

Сокур Вікторія

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

V

Зімненко Ірина Олександрівна

6

Шматок Яна Анатоліївна

Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів

VI

Третяк Марина Юріївна

7

Шмуль Ганна Володимирівна

Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

VII

Литовченко Анна Миколаївеа

10 клас

1

Фісун Дарина Віталіївна

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

I

Грейцер Ірина Миколаївна

2

Проць Анастасія Анатоліївна

Зеленогайський НВК

II

Третяк Марина Юріївна

3

Слюсар Дарія Павлівна

Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

III

Сафонюк Галина Дмитрівна

4

Калашник Богдан

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

IV

Чаленко Тетяна Анаполівна

5

Корнієнко Ольга Миколаївна

Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

V

Третяк Тетяна Вікторівна

9 клас

1

Красан Марина Леонідівна

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів№1

I

Зімненко Ірина Олександрівна

2

Горб Анастасія Ігорівна

Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

II

Сафонюк Галина Дмитрівна

3

Волювач Маргарита Вікторівна

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

III

Грейцер Ірина Миколаївна

4

Козак Ірина Пертрівна

Глухівський НВК

IV

Овдієнко Галина Володимирівна

5

Бородкін Сергій Миколайович

Добронадіївський НВК

V

Панжинська Тетяна Миколаївна

6

Єрмоленко Максим Дмитрович

Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

VI

Переяслова Лілія Вікторівна

7

Оката Інна Анатоліївна

Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

VII

Третяк Тетяна Вікторівна

8

Королькова Єлизавета Володимирівна

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

VIII

Козлова  Катерина Миколаївна

9

Гунчак Анна Андріївна

Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

IX

Литовченко Анна Миколаївна

8 клас

1

Пашков Тимофій Сергійович

Зорянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

I

Сафонюк Галина Дмитрівна

2

Курило Катерина Ігорівна

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

II

Грейцер Ірина Миколаївна

3

Кравець Поліна Віталіївна

Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

III

Зімненко Ірина Олександрівна

4

Патер Юлія Вікторівна

Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

IV

Ігнатченко Наталія Василівна

5

Роєнко Олександр Ігоревич

Преображенська ЗОШ І-ІІІ ступенів

V

Чаленко Тетяна Анатолівна

6

Яровий Ігор Олек.

Глухівський НВК

VI

Овдієнко Галина Володимирівна

7

Маслова Катерина Володимирівна

Виводівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

VII

Сахно Людмила Константинівна

8

Ізотова Дарія Павлівна

Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

VIII

Литовченко Анна Миколаївна

9

Козлова Анна Євгенівна

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

IX

Козлова Катерина Миколаївна

10

Попова Юлія Володимирівна

Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

X

Третяк Тетяна Вікторівна

11

Недашковська Маргарита Вадимівна

Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

XI

Переяслова Лілія Вікторівна

7 клас

1

Гармаш Катерина Володимирівна

Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

I

Переяслова Лілія Вікторівна

2

Нікуліна Єлизавета Олексіївна

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

II

Козлова Катерина Миколаївна

3

Форкаш Юрій Федорович

Настасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

III

Третяк Тетяна Вікторівна

4

Ждан Юлія Олександрівна

Кисличуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів

IV

Мисюра Ольга Петрівна

5

Чайковська Аліна Сергіївна

Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

V

Ігнатченко Наталія Василівна

6

Ступа Катерина

Зеленогайський НВК

VI

Третяк  Марина Юріївна

7

Кузуб Юлія Олекс.

Глухівський НВК

VII

Овдієнко Галина Володимирівна

Голова журі:
Міщенко Л. М.

Члени журі:
Літуча Л.В.,
Ігнатченко Н. В.,
Литовченко А. М.,
Мисюра О. П.,
Грейцер І. М..