Повік Герой в народі не вмира, який поліг на березі Дніпра

Презентація книги «Повік Герой в народі не вмира, який поліг на березі Дніпра»

Пишаємося минулим, цінуємо сьогодення, будуємо майбутнє

  16 листопада 2013 року в Дніпропетровському академічного театрі опери і балету за участю Віце-прим’єр-міністра України О. Ю. Вілкула відбулася презентація книги «Повік Герой в народі не вмира, який поліг на березі Дніпра», присвяченої 70-річчю форсування Дніпра та визволення Дніпропетровської області від фашистських загарбників.

Олександр Юрійович щиро подякував учасникам форсування Дніпра і вручив їм книги та квіти, а перед тими, хто покоїться на берегах і в водах річки, схилив голову.

Делегація від освітян Томаківщини у складі Ібрагімової В. І., методиста,  Гринь О. А., заступника директора школи з навчально-виховної роботи, Хижняк І. В., вчителя української мови і літератури Томаківської  ЗОШ І-ІІст. №1 мала змогу переглянути прем’єру документального фільму «Серце України». Книги і фільм передано представникам освітньої галузі для розповсюдження серед учнів через шкільні бібліотеки, щоб юне покоління зберегло в пам’яті історію визволення України від фашизму, події та імена, завдяки яким ми живемо на рідній землі під мирним небом.

Залишити відповідь

Увійти через: