ПРО ОБЛАСНІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ СЛОВЕСНИКІВ – УКРАЇНІСТІВ

17 серпня 2016 року кафедрою гуманітарних дисциплін, які очолює Сергієнко А.А., на базі КВНЗ «Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» проведено  вебінар для керівників районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури.

Зібрання  очолила Піскорська Л.І., методист  української мови і літератури  КВНЗ «ДОІППО». Лідія Іванівна розкрила найактуальніші питання, що стосуються викладання української мови і літератури та виховання школярів у 2016 -2017 навчальному році.

Серед запрошених у роботі вебінару взяли участь і словесники нашого району. Ібрагімова В.І., методист, виступила з темою « Формування методичних компетентностей учителя з метою вдосконалення педагогічної майстерності з питань соціалізації особистості на уроках української мови і літератури», Корнієнко О.Р., вчитель української мови і літератури Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів розкрила тему «Самоосвітня робота по соціалізації учнівської молоді».

Учасницею наради для методистів, відповідальних за вивчення українознавства і народознавства у навчальних закладах, стала Хижняк І.В., вчитель української мови і літератури Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник РМО. Нараду очолювала  Крижановська Ж.М., завідувач лабораторії українознавства і народознавства. Жанна Миколаївна сформувала пріоритети навчально – виховної діяльності в рамках народознавчих дисциплін на 2016 – 2017 навчальний рік.

Відео

 

Методичні рекомендації МОН України щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.

Залишити відповідь

Увійти через: