Торгівля людьми – соціальна проблема сучасності

06-07 лютого 2017 року у м. Дніпро громадська організація « Промінь Дніпро» за підтримки  Міжнародної організації з міграції організувала і провела семінар – тренінг                  «Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, щодо надання допомоги та захисту осіб, які постраждали від торгівлі людьми», у якому взяли участь і представники служб та відділів райдержадміністрації Томаківського району – старший дільничний офіцер поліції Томаківського відділення поліції, капітан поліції Рванець О.В., заступник головного лікаря КЗ « Томаківська ЦРЛ» ДОР» Білан І.Є., завідуючий сектором у справах сімейної, гендерної політики та оздоровлення дітей ІСЗН Томаківської райдержадміністрації Спіріна Л.М., провідний спеціаліст з опіки та піклування служби у справах дітей Максименко О.В., начальник відділу соціальної роботи Томаківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Івахненко М.І., методист методичної служби відділу освіти Ібрагімова В.І.

Під час дводенного семінару – тренінгу на тему « Мультидисплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми», тренери Олена Моргун і Анна Браткова донесли інформацію щодо поняття торгівлі людьми, її елементи, масштаби, причини, етапи, форми; про групи ризику, які можуть стати наживою для шахраїв. До розмови зі спеціалістами, які дотичні до вищезазначеного питання, долучилися Рахманов В.Р., завідувач сектору у справах сімейної та гендерної політики управління забезпечення соціальних гарантій, Тоначев С.Є., очільник організації, яка ідентифікує потерпілих від торгівлі людьми, допомагає у їх розшуку і поверненню на Україну.

Представники організацій, що певною мірою пов`зяні з питанням профілактики торгівлі людьми, виявлення осіб , які  потерпіли від торгівлі чи встановлення статусу, отримали законодавчу базу з вищезазначеного питання, спланували спільні дії з метою попередити явище, яке набуває поширення як у світовому масштабі, так і на Україні, зокрема – на Дніпропетровщині.

Торгівля  людьми – соціальна проблема сучасності. Вона має назви – « біле рабство», « торгівля людьми», « контрабанда людьми». Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян сприяють поширенню цього страшного явища.

Як не стати живим « товаром», як вберегти від трудової чи сексуальної експлуатації рідних, знайомих чи й незнайомих людей.

Зайдіть на сайт Migrant info, поспілкуйтесь з представниками соціальних служб, зважте свої запити і можливості, не будьте безпечні !

За оцінкою ООН кожного року в світі продають від 2 до 4 млн людей. Україна, на жаль, лідер країн південно – східної Європи, за кількістю постраждалих


Залишити відповідь

Увійти через: