Профспілкова конференція

Відповідно до норм  Статуту, 11 березня 2015 року відбулася звітно-виборча конференція Томаківської районної профспілкової організації працівників освіти  і науки.

На конференцію було обрано 43 делегати, а також були запрошені начальник відділу освіти райдержадміністрації Присташ Ю.А.,  методисти методичної служби відділу освіти, директори навчальних закладів Томаківського району.

У звіті голови районної профспілкової організації Ткачука О.Л. за 5 років діяльності було розкрито роль  профспілок  , як організуючого і контролюючого органу, з основними напрямками діяльності: дотримання законодавства в установах і закладах освіти, виконання Угоди між відділом освіти та РК профспілки,  реалізація засобів, направлених на збереження життя і здоров’я працівників галузі, їх культурного і фізичного розвитку, організації сімейного оздоровлення та відпочинку, роботі з ветеранами праці і молодими працівниками – профспілковою зміною.

Торкнулися  в доповіді і недоліків  у роботі та упущень, пов’язаних з недостатньою мотивацією членства в профспілці, залученням профспілок до більш активної участі у органах місцевого самоврядування, пошуків нових форм і методів роботи.

Голова ревізійної комісії РК профспілки Ібрагімова В.І. проінформувала делегатів конференції що фінансову діяльність районного комітету профспілки протягом 5 років, розподіл та контроль за діяльністю РК і за фінансовими питаннями, за питаннями членства в профспілці та їх динаміці.

В обговорені доповідей взяли участь  Присташ Ю.А. –начальник відділу освіти, голови профкомів різних регіонів організацій, члени спілки – делегати конференцій Ковтун В.Л., Анохіна Т.М., Квартюк М.А., Калашник В.А., Туманов С.П., Туманова О.Є.. Всі виступаючі оцінили діяльність РК за 5 років роботи, як задовільну.

Було проведено вибори голови РК профспілки – ним знову обрано Ткачука О.Л..

Обрано новий  склад президії РК та інших керівних органів.

Голова РК профспілки  Ткачук О.Л.

Залишити відповідь

Увійти через: