Протокол засідання журі олімпіади з біології 06.11.2016

Протокол засідання журі олімпіади з біології  06.11.2016

8 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня

(без скорочень)

Назва навчального закладу

(без скорочень)

Клас Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Абедіна Мар’я  Сергіївна Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 І
2 Унчуленко Ярослава Іванівна Зорянський НВК 8 ІІ
3 Літуча Анастасія Сергіївна Зеленогайський НВК 8 ІІІ
4 Руденко Валерія Олександрівна Кисличуватський НВК 8  
5 Трубичіна Тетяна Олександрівна Вищетарасівська ЗОШ  І-ІІІ ст. 8  
6 Гошко Діана Віталіївна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 8-А  
7 Кисла Поліна Євгенівна Глухівський НВК 8  
8 Кучеряєва Олександра Сергіївна Томаківський НВК №1  
9 Булана Еріка Валентинівна Володимирівська ЗОШ І – ІІ ст. 8  
10 Алькема Владислав Андрійович Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.. 8  
11 Маляр Аліна Олегівна Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8  

9 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня

(без скорочень)

Назва навчального закладу

(без скорочень)

Клас Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Сілкіна Оксана Сергіївна Зорянський НВК 9 І
2 Краснокутська Вікторія Валеріївна Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 ІІ
3 Полявка Євген Андрійович Томаківський НВК №1 ІІІ
4 Білогорська Анастасія Сергіївна Глухівський НВК 9  
5 Кароян Діана Торніківна Володимирівська ЗОШ І – ІІ ст. 9  
6 Гавришева Ірина Романівна Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9  
7 Хейло Альона Олегівна Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.. 9  
8 Ігнатченко Вікторія Віталіївна Чумаківська ЗОШ 9  
9 Дяченко Аліна Анатоліївна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 9-А  
10 Кисла Дар’я Олександрівна Виводівська ЗОШ І – ІІІ ст. 9  
11 Павленко Яна Олександрівна Настасівська ЗОШ І-ІІІ  ст. 9  

 

10 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня

(без скорочень)

Назва навчального закладу

(без скорочень)

Клас Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Третякова Єлизавета Дмитрівна Зорянський НВК 10 І
2 Скрипник Артур Олександрович Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.. 10 ІІ
3 Чобота Інна Олександрівна Настасівська ЗОШ І-ІІІ  ст. 10 ІІІ
4 Дроздова Тетяна Андріївна Томаківський НВК №1 10а  
5 Лизун Дмитро Сергійович Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 10-Б  
6 Фролова Софія Михайлівна Чумаківська ЗОШ 10  
7 Гришакова Тетяна  Олександрівна Вищетарасівська ЗОШ  І-ІІІ ст. 10  
8 Криворучко Вікторія Русланівна Добронадіївський НВК 10  

 

11 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня(без скорочень) Назва навчального закладу

(без скорочень)

Клас Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Чіпець Ангеліна Іванівна Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 І
2 Мефьодова Катерина Юріївна Настасівська ЗОШ І-ІІІ  ст. 11 ІІ
3 Єременко Валерій Едуардович Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.. 11 ІІІ
4 Волошин Ростислав Костянтинович Зорянський НВК 11  
5 Павлух  Анастасія Сергіївна Томаківський НВК №1 11б  
6 Шкабко Анна Іванівна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 11-А  
7 Івашко Анна Сергіївна Добронадіївський НВК 11  
8 Реут Ангеліна Костянтинівна Вищетарасівська ЗОШ  І-ІІІ ст. 11  

 

 

Голова журі Міщенко Л. М.

Члени журі:         Науменко Т. В.

Шмаглій О. М.

Мажара С. П.

Заболотня О. В.

 

Автор публікації: 

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті