Протокол засідання журі олімпіади з хімії 2016-2017 навчальний рік

Протокол засідання журі олімпіади з хімії 2016-2017 навчальний рік

7 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня

(без скорочень)

Назва навчального закладу

(без скорочень)

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Кірієнко Андрій Сергійович Зорянський НВК І
2 Баглай Арсен Ігоревич Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст.. ІІ
3 Гарачук Світлана Миколаївна Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
4 Максимчук Дарина Вікторівна Чумаківська ЗОШ  І-ІІІ ст.  
5 Бреян Катерина Сергіївна Вищетарасівська ЗОШ  І-ІІІ ст.  
6 Волошина Діана Григорівна Чумаківська ЗОШ  І-ІІІ ст.  
7 Компанієць Владислава Валеріївна Кисличуватський НВК  
8 Сарана Валерія Валеріївна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  
9 Кунах Ілона Романівна Зеленогайський НВК  

 

8 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня

(без скорочень)

Назва навчального закладу

(без скорочень)

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Парубець Юлія Вадимівна Томаківський НВК  №1 І
2 Стрельчонок Софія Сергіївна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ІІ
3 Абедіна Мар’я  Сергіївна Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
4 Ілюшик Юлія  Олександрівна Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст..  
5  Сардарян Едгар Мацикович Володимирівська ЗОШ І – ІІ ст.  
6 Маляр Аліна Олегівна Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.  
7 Унчуленко Ярослава Іванівна Зорянський НВК  
8 Рябов Леонід Борисович Вищетарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.  
9 Макаренко Вікторія Петрівна Зеленогайський НВК  
10 Шило Валерія Олександрівна Кисличуватський НВК  

9 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня

(без скорочень)

Назва навчального закладу

(без скорочень)

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Полявка Євген Андрійович Томаківський НВК №1 І
2 Цвітенко Вікторія Ігорівна Преображенська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
3 Сілкіна Оксана Сергіївна Зорянський НВК ІІІ
4 Литвиненко Ліана Сергіївна Вищетарасівська ЗОШ  І-ІІІ ст.  
5 Хейло Альона Олегівна Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст..  
6 Ляшенко Яна Валеріївна Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  
7  Кароян Діана Торніківна Володимирівська ЗОШ І – ІІ ст.  

 

10 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня

(без скорочень)

Назва навчального закладу

(без скорочень)

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Фролова Софія Михайлівна Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів І
2 Лебідь Андрій Андрійович Виводівська ЗОШ І – ІІІ ступенів ІІ
3 Корнієнко Мар’яна Олександрівна Томаківський НВК  №1 ІІІ
4 Строган Антон Владиславович Зорянський НВК  
5 Колісник Олександр Станіславович Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  
6 Чобота Інна Олександрівна Настасівська ЗОШ І-ІІІ  ст.  
7 Калюх Анастасія Сергіївна Вищетарасівська ЗОШ  І-ІІІ ст.  
8 Алєксєєнко Валентина Миколаївна Китайгородська ЗОШ І-ІІІ ст..  

 

11 клас

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня(без скорочень) Назва навчального закладу

(без скорочень)

Місце, зайняте на ІІ етапі олімпіади
1 Максимчук Роман Вікторович Чумаківська ЗОШ  І-ІІІ ст. І
2 Луговська Валентина Миколаївна Добронадіївський НВК ІІ
3 Павлух Анастасія Сергіївна Томаківський НВК  №1 ІІІ
4 Швидка Олена Миколаївна Вищетарасівська ЗОШ  І-ІІІ ст.  
5 Федів Володимир Романович Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  
6 Волошин Ростислав Костянтинович Зорянський НВК  

 

21.11.2016

 

Голова журі Міщенко Л. М.

Члени журі:         Ігнатченко Н. В.

Чаленко Т. А.

Третяк М. Ю.

Зімненко І. О.

Мисюра О. П.

 

Автор публікації: 

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті