Психолого – педагогічний супровід особистості вчителями української мови і літератури


     26 серпня 2014 року на базі Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проведено районне методичне об’єднання вчителів української мови і літератури, на якому були присутні 33 педагоги.

На засіданні голова районного методичного об’єднання Хижняк І.В. відзвітувала про пророблену роботу за 2013-2014 навчальний рік, довела до відома план на 2014-2015 навчальний рік та  активізувала увагу на методичних рекомендаціях щодо використання передового педагогічного досвіду на уроках української мови і літератури, щодо навчально – виховного потенціалу українознавства, народознавства в сучасній системі освіти.

Методист Ібрагімова В.І. проаналізувала накопичений досвід педагогів, узагальнила роботу районного методоб’єнаня (в таблицях);презентувала зміст курсів вчителів українознавства, народознавства і краєзнавства при Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (ДОІППО), їх актуальність і перспективу; повідомила про переможців конкурсу «Соняшник – учитель» 2013 року, серед яких наша колега Хижняк І.В., та запропонувала долучитися до конкурсу 2014 року.

На засіданні вирішувались і інші актуальні питання, до обговорення яких залучились члени  районного методичного об’єнанняБуртняк С.Г., Коваленко Н.П., Боровик Г.І., Іванченко Л.А.

Педагоги, вивчивши методичні рекомендації ДОІППО, орієнтовані на удосконалення психолого – педагогічного супроводу особистості в системі креативної освіти.

Как ни крути, а у студента вечно не хватает времени. Нужно учиться, заниматься спортом, посещать репетиции, клубы и ещё успевать работать или подрабатывать. Но однажды, весенним утром, ты вспомнишь, что скоро нужно будет защищать дипломную работу, которую ты еще и не начинал, — это катастрофа!? Не стоит огорчаться, нужно сосредоточиться и принять правильное решение. Не успеваешь сам, обратись к специалистам. Для сотрудников компании “Научный Центр” дипломная на заказ — это не проблема!

Залишити відповідь

Увійти через: