Районний семінар для педагогів, що працюють з дітьми 5-ти річного віку в підготовці їх до школи

10 лютого поточного року на базі відділу освіти Томаківської райдержадміністрації відбувся семінар для вихователів старших груп ДНЗ та вчителів «майбутніх першокласників – 2015» ЗНЗ на тему «Вектор наступності Державних стандартів дошкільної і початкової ланок освіти».

Основна мета семінару – проаналізувати виконання педагогами Базового компоненту дошкільної освіти і Державного стандарту початкової ланки освіти, програми розвитку дитини «Впевнений старт» та виділити основні ознаки наступності і можливості їх реалізації (надання методичних рекомендацій).

Методистами методичної служби відділу освіти Поляковою О.О. та Стуліною О.В. проаналізовано відповідно теми: «Організація освітньо-виховної роботи відповідно до оновленого Базового Компоненту дошкільної освіти» та «Вектор наступності Державних стандартів дошкільної і початкової данок освіти».

З досвідом роботи з цього питання поділилися Переяславець Т.М. (Томаківський ДНЗ «Казка»), Трегуб Т.В. (Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чепурна Н.С. Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Євдокимова Л.А. (Вищетарасівська                  ЗОШ І-ІІІ ст.).

Члени РТГ Чепурна Н.С., Євдокимова Л.А. презентували методичні посібники для вчителів,  вихователів та батьків з питань підготовки дітей             5-ти річного віку до школи.

За результатами роботи семінару розроблено методичні рекомендації.

 

Переглянути матеріали можливо за посиланням.

Залишити відповідь

Увійти через: