Реалізація Державного стандарту початкової освіти через ефективне застосування в практику роботи дидактичних матеріалів та інноваційних освітніх технологій

25 лютого 2015 року на базі Томакіської ЗОШ І – ІІІ ст.№2  відбулося заняття Школи підвищення фахової майстерності вчителів початкових класів за темою: «Реалізація Державного стандарту початкової освіти через ефективне застосування в практику роботи дидактичних матеріалів та інноваційних освітніх технологій»

На заняття ШПФМ залучено 14 слухачів, які взяли активну участь в обговоренні питання.

Метою засідання було продемонструвати якість ефективного застосування слухачами ШПФМ дидактичних вправ та інноваційних технологій навчання на уроках та у позакласній роботі.

У практичному блоці заняття Гуразда О.Г. (слухачка ШПФМ) з учнями 3 – х класів  провела годину спілкування на тему « Вогник дружби», а Орлова І.М. показала виховний захід з учнями 4 – х класів «Школяр град – місто дисциплінованих». Проведені заходи були зорієнтовані на створення ситуації успіху участиків, прояву активності у самостійній діяльності. Вдало побудовані дидактичні ігри, сприяли формуванню в учнів креативності, комунікабельності та різного роду компетентності.

У  підготовці організації проведення заняття взяли участь керівник ШПФМ – Скрипник А.І, методист  методичної служби – Стуліна О.В., директор – Шевченко Т.Ю. та колектив вчителів початкових класів Томаківської ЗОШ І – ІІІ ст..№2.

Залишити відповідь

Увійти через: