Обласний конкурс з веб-дизайну 2016

Результати І (заочного) туру конкурсу з WEB-дизайну у Дніпропетровській області

 Список фіналістів І (заочного) туру обласного конкурсу зWEB-дизайну

№ з/п Прізвище, ім’я Назва закладу
1. АБРАМОВ Денис учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізька гімназії № 91” Криворізької міської ради;
2. АНІКЄЄВ Ігор учень 10 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 12 “загальноосвітній навчальний заклад І ступеня − гімназія” Дніпровської міської ради, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
3. АНТОНЕНКО Данило учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 86” Криворізької міської ради;
4. АРТУГАНОВ Ілля учень 9 класу комунального закладу освіти “Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою” Дніпровської міської ради”;
5. БРОВКО Олександр учень 8 класу комунального закладу освіти “Криворізька спеціалізована школа № 107” Криворізької міської ради;
6. ГОРДІЄНКО Олег учень 8 класу комунального закладу освіти “Криворізької загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів № 82” Криворізької міської ради;
7. ГОРДІЙЧУК Владислав учень 10 класу учень комунального загальноосвітнього навчального закладу “Гімназія № 15” м. Нікополь;
8. ГРИЦЕНКО Анастасія учениця 11 класу комунального закладу освіти “Криворізький Жовтневий ліцей” Криворізької міської ради, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Металургійного району Криворізької міської ради;
9. ГРІФ Дарій учень І курсу професійно-технічного училища № 6
м. Дніпро;
10. ГУМЕНЮК Дар’я учениця 7 класу комунального закладу освіти “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 72” Криворізької міської ради;
11. ДЕМА Андрій учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізький Центрально-Міський ліцей” Криворізької міської ради;
12. ДРУЧЕНСЬКИЙ Єгор учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 120” Дніпровської міської ради, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
13. ЄВТУХОВ Ілля учень 10 класу комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 2”, вихованець комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;
14. КОВАЛЬОВА Аліса учениця 10 класу комунального закладу освіти “Криворізький Центрально-Міський ліцей” Криворізької міської ради;
15. КОВАЛЬСЬКА Надія учениця 10 класу комунального закладу освіти “Криворізька гімназія № 49” Криворізької міської ради;
16. КОНОВАЛЕНКО Артур учень 9 класу комунального закладу освіти
“Широківська середня загальноосвітня школа №1 – загальноосвітній навчальний заклад І − ІІІ ступенів”;
17. КОРОГОДСЬКИЙ Данііл учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 120” Дніпровської міської ради, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
18. КОСТІНА Марина учениця 11 класу комунального закладу освіти “Криворізький обласний ліцей сільської молоді”;
19. КРУТІЙ Михайло учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 2” Дніпровської міської ради,
вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
20. КСЕНОФОНТОВА Анастасія учениця 8 класу комунального закладу освіти “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 72” Криворізької міської ради;
21. КУЗНЄЦОВ Олександр учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129” Криворізької міської ради;
22. КУКСЕНКО Дарина учениця 7 класу комунального закладу освіти “Криворізький Центрально-Міський ліцей” Криворізької міської ради, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Центрально-Міського району м. Кривого Рогу”;
23. КУРОЧКІН Максим учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 69” Криворізької міської ради;
24. ЛИТВИНОВ Владислав учень 9 класу комунального закладу освіти “Криворізький Центрально-Міський ліцей” Криворізької міської ради, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Центрально-Міського району м. Кривого Рогу”;
25. ЛЯШЕНКО Роман учень 8 класу комунального закладу освіти “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 69” Криворізької міської ради;
26. МАРОЧОК Станіслав учень 11 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови” Дніпровської міської ради;
27. МАСЛАК Альбіна вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров”;
28. НОВИЦЬКА Анна учениця 10 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 12 “загальноосвітній навчальний заклад
І ступеня − гімназія” Дніпровської міської ради, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
29. ОКСЕНЮК Єлизавета учениця 10 класу комунального закладу освіти “Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129” Криворізької міської ради;
30. РИБАЛКА Анна учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 12 “загальноосвітній навчальний заклад
І ступеня − гімназія” Дніпровської міської ради, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
31. РИЖЕНКО Іван учень комунального закладу освіти “Колегіуму № 11 “загальноосвітній навчальний заклад І − ІІІ ступенів м. Новомосковська;
32. СЕРГІЄНКО Андрій учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 117” Криворізької
міської ради;
33. СКУЛИМОВСЬКА Владислава учениця 9 класу комунального закладу освіти “Криворізька гімназія № 91” Криворізької міської ради;
34. СОРОКА Ярослав учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів
№ 61” Криворізької міської ради;
35. СТРАШКО Олександр учень 10 класу комунального закладу освіти “Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129” Криворізької міської ради;
36. СТРЕЛЬНІКОВ Даниїл учень 9 класу комунального закладу освіти “Криворізька гімназія № 49” Криворізької міської ради;
37. ФАТЄЄВА Тетяна учениця 10 класу комунального закладу освіти “Дніпровська середня загальноосвітня багатопрофільна школа I − III ступенів” Верхньодніпровської району”, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Клубу юного техніка” Верходніпровського району;
38. ШИРОКОСТУП Богдан учень 11 класу комунального закладу освіти “Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою” Дніпровської міської ради;
39. ШКЕПА Артем учень 9 класу комунального закладу освіти “Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою” Дніпровської міської ради”.

 

Коментарі

  • Facebook
  • Вконтакті