Результати конкурсу Бобер

Результати конкурсу Бобер 2011

Район
Добрі Відмінні Звичайні Всего
Васильківський р-н 19 5 68 92
Верхньодніпровський р-н 24 10 27 61
Дніпропетровський р-н 9 14 86 109
Криворізький р-н 32 11 20 63
Криничанський р-н 7 3 4 14
Межівський р-н 29 6 72 107
Нікопольський р-н 0 0 14 14
Новомосковський р-н 25 19 13 57
Павлоградський р-н 5 7 18 30
Петриківський р-н 15 8 22 45
Петропавлівський р-н 32 9 18 59
Покровський р-н 3 7 2 12
Пятихатський р-н 4 1 4 9
Синельниківський р-н 5 3 32 40
Солонянський р-н 34 11 28 73
Софіiвський р-н 21 3 35 59

Томаківський р-н

8

2

16

26

Царичанський р-н 19 2 80 101
Широківський р-н 15 2 30 47
Юрiвський р-н 9 2 30 41
м. Вільногірськ 28 23 18 69
м. Дніпродзержинськ 41 18 28 87
м. Дніпропетровськ 402 199 519 1120
м. Жовті Води 32 79 28 139
м. Кривого Рогу 226 117 274 617
м. Марганець 14 6 28 48
м. Нікополь 13 0 13 26
м. Орджонікідзе 27 6 52 85
м. Павлоград 131 31 141 303
м. Першотравенськ 7 0 14 21
м. Тернівка 23 4 68 95
м.Новомосковськ 6 1 9 16
м.Синельникове 11 4 20 35
Всего 1276 613 1832 3721

 

Результати учасників конкурсу Бобер 2011 від Томаківського району

Прізвище Ім’я По батькові Клас Кількість балів Школа
1 Краснокутский Денис Александрович 7 108 Зеленогайский НВК
2 Ситник Альона Петрівна 9 100 Чумаківська ЗОШ
3 Краснокутский Кирилл Александрович 11 98 Зеленогайский НВК
4 Патер Аліна Миколаївна 9 97 Чумаківська ЗОШ
5 Івашко Анни Сергієвни 6 88 Добронадіївський НВК
6 Ігнатченко Анатолій Ігоревич 10 88 Чумаківська ЗОШ
7 Завертень Максим Олександрович 9 87 Томаківська ЗОШ №1
8 Дьомін Єгор В’ячеславович 6 84 Добронадіївський НВК
9 Лавриненко Анна Олександрівна 9 83 Чумаківська ЗОШ
10 Захарченко Надія Андріївна 7 81 Зеленогайський НВК
11 Корнєєв Владислав Ігорович 6 80 Добронадіївський НВК
12 Падух Богдан Олександрович 5 78 Преображенська ЗОШ
13 Ергашова Олтиной Умирбековна 8 77 Добронадіївський НВК
14 Івахненко Костянтин Костянтинович 9 77 Чумаківська ЗОШ
15 Лесік Валерія Павлівна 7 76 Зеленогайський НВК
16 Драгун Павло Сергійович 8 74 Добронадіївський НВК
17 Корогодський Руслан Вікторович 11 74 Преображенська ЗОШ
18 Чорнокнижний Сергій Іванович 10 71 Чумаківська ЗОШ
19 Падух Михайло Олександрович 5 70 Преображенської ЗОШ
20 Сова Юлія Олександрівна 10 69 Томаківська ЗОШ №1
21 Зайченко Микола Миколайович 10 61 Чумаківська ЗОШ
22 Дмітріченко Олена Олександріївна 4 60 Добронадіївський НВК
23 Коваль Анжеліка Віталівна 7 59 Преображенська ЗОШ
24 Марарь Катя Воподимеровна 7 48 Зеленогаськая шкопа
25 Приходько Анна Віталіївна 10 34 Зеленогайського НВК
26 Пугачова Катерина Сергїївна 11 30 Добранадїївська НВК